12:18 2019 Kovo 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1349
 • RUB72.9217
  Lietuvos geležinkeliai

  LG įveda didžiausius per pastaruosius metus maršrutų pokyčius

  © Photo: Lietuvos geležinkeliai
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  17110

  Daugiausia traukinių važiuos tokiu laiku, kad galutinę stotį keleiviai pasiektų prieš 8:00, o į atgalinį traukinį įsėstų apie 18:00 — taip traukinių tvarkaraščiai bus pritaikyti prie darbuotojų poreikių

  VILNIUS, lapkričio 29 — Sputnik. "Lietuvos geležinkeliai" nuo gruodžio 9 dienos pristatys naujus traukinių tvarkaraščius, rašo bendrovės spaudos tarnyba.

  Gruodžio pirmąją savaitę keleiviai su pokyčiais galės susipažinti bendrovės interneto tinklalapyje.  

  Pasak "Lietuvos geležinkelių" generalinio direktoriaus pavaduotojo, Keleivių vežimo direkcijos direktoriaus Lino Baužio, buvo iš esmės peržiūrėti kiekvieno maršruto tvarkaraščiai, analizuoti keleivių srautai bei jų poreikiai.

  "Naujieji tvarkaraščiai kruopščiai pritaikyti prie darbuotojų poreikių, tad daugiausiai traukinių važiuos tokiais grafikais, kad galutinę stotį keleiviai pasiektų prieš 8:00, o į atgalinį traukinį įsėstų 17:30-18:00", — sako Linas Baužys.

  Galimybes į darbus važiuoti turės dirbantys pamainomis, gyvenantys didmiesčiuose ar mažesniuose miesteliuose, kiek tai leidžia turimos traukinių parko ir geležinkelių infrastruktūros galimybės, pridūrė jis.

  Pokyčiai laukia ne tik populiariausių maršrutų, tokių kaip Vilnius–Kaunas, bet ir regioninių krypčių keleivių. Traukiniais į darbą ir iš jo patogiau galės vykti Marijampolės, Trakų, Panevėžio, Varėnos ir kitų miestų gyventojai.

  "Lietuvos geležinkeliai" paleidžia naktinį traukinį Kaunas–Vilnius >>

  Bendrovė taip pat pabrėžė, kad siekis sudaryti patogias galimybes važiuoti į darbus – tęstinis procesas, tad traukinių tvarkaraščiai bus tobulinami ir toliau, kad kuo labiau atitiktų keleivių poreikius.

  Dar šia tema

  "Lietuvos geležinkeliai" spalį pasiekė naują krovinių pervežimo rekordą
  "Lietuvos geležinkeliai" kuria naują maisto asortimentą
  Lietuvos ir Lenkijos geležinkeliai tariasi dėl greičio didinimo galimybių
  Tegai:
  Lietuva, tvarkaraštis, Lietuvos geležinkeliai

  Svarbiausios temos