19:15 2019 Rugpjūčio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1083
 • RUB72.7560
  Vilnius

  Eismo pokyčiai Vilniuje Kalėdų eglės įžiebimo dieną

  © Depositphotos/ Afotoeu
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Eismo pakeitimai Vilniuje (66)
  119 0 0

  Laikinai bus draudžiamas transporto priemonių eismas miesto centre, be to, bus keičiamos autobusų trasos

  VILNIUS, lapkričio 29 – Sputnik. Šeštadienį, gruodžio 1 dieną, 19:00, sostinės Katedros aikštėje vilniečiai ir miesto svečiai rinksis į pagrindinės Lietuvos Kalėdų eglės įžiebimą. Vilniaus miesto savivaldybė iki aikštės kviečia atvykti viešuoju transportu ar pėsčiomis, praneša Savivaldybės spaudos tarnyba.

  Savo kelionę Vilniaus savivaldybės atstovai siūlo suplanuoti, naudojantis kelionės planavimo įrankiu: http://stops.lt/vilnius/#plan/.

  Vairuotojai kviečiami palikti automobilius atokiau nuo miesto centro. Jems siūloma naudotis "Statyk ir važiuok" aikštelėmis Ukmergės g. 246 (šalia Pėrekybos centro "Senukai"), Sėlių g. 62 (Žvėryne) ir V. Gerulaičio g. 1 (priešais verslo centrą "Technopolis"), ir iki eglės atvykti viešuoju transportu.

  Renginio metu, nuo 17:00 iki 23:00, laikinai bus draudžiamas transporto priemonių eismas T. Vrublevskio, Šventaragio, Barboros Radvilaitės gatvėse, taip pat Gedimino prospekte nuo Vilniaus iki Šventaragio gatvės draudžiant įvažiuoti iš šalutinių gatvių.

  Gruodžio 1 dieną, nuo 15:00 iki 23:00, draudžiamas transporto priemonių eismas Didžiojoje gatvėje.

  Схема 1
  Laikini eismo organizavimo pakeitimai

  Radvilų, Savičiaus ir Stiklių gatvių gyventojų dėmesiui

  Gruodžio 1 dieną, nuo 17:00 iki 23:00, laikinai bus atšaukta vienpusio eismo tvarka.

  Iki stotelės Karaliaus Mindaugo tiltas patogiausia važiuoti 6G, 10 (iki 18:00), 11 (iki 18:00), 33 (nuo 18:00 iki 23:00) ir 89 (nuo 00 iki 23:00) maršrutų autobusais bei 2, 3, 4, 17 ir 20 maršrutų troleibusais.

  Iki stotelės Vinco Kudirkos aikštė – 1G, 10 (nuo 00 iki 23:00), 53 ir 88 maršrutų autobusais bei 2, 3, 6, 12, 14 ir 20 maršrutų troleibusais.

  Ilgiau užsibuvusiųjų lauks ir naktiniai autobusai: 101N, 102N, 103N, 104N, 105N ir 88N. Jie, kaip įprastai, važiuos penktadienio ir šeštadienio naktimis bei sustos centrinėje miesto dalyje esančiose stotelėse: Žaliasis tiltas (88N, 103N, 104N, 105N), Vinco Kudirkos aikštė (88N, 101N, 103N, 104N), Karaliaus Mindaugo tiltas (101N, 102N, 105N), Arkikatedra (102N), Operos ir baleto teatras (102N), Juozo Tumo–Vaižganto (102N).

  Kaip bus keičiamos autobusų trasos

  Gruodžio 1 dieną, nuo 18:00 iki 23:00, keisis 10, 11 ir 33 autobusų maršrutų trasos, o nuo 15:00 iki 23:00 keisis 89 autobusų maršruto trasa.

  10 maršruto autobusai į Markučius nuo Žaliojo tilto važiuos Vilniaus, Jogailos, Pylimo, Bazilijonų, M. Daukšos, Žiupronių, Subačiaus gatvėmis, toliau – įprasta trasa. Važiuodami pakeista trasa autobusai nestos stotelėse Karaliaus Mindaugo tiltas, Arkikatedra, Bernardinų sodas, Dailės akademija ir Užupis. Atgal autobusai važiuos tokia pačia trasa. Važiuodami pakeista trasa 10 maršruto autobusai papildomai stos stotelėse Vinco Kudirkos aikštė, Jogailos, Centro poliklinika, Reformatų, Trakų, Vingriai, Rūdninkų, Bazilijonų, Aušros vartai ir Misionierių.

  Схема 2
  10 autobusų maršruto pakeitimas

  11 maršruto autobusai iš Žvėryno iki Pamėnkalnio–Pylimo–Jogailos gatvių sankryžos važiuos įprasta trasa, toliau suks į Pylimo gatvę ir važiuos Bazilijonų, M. Daukšos, Žiupronių, Subačiaus, Maironio gatvėmis. Iš pastarosios gatvės suks į Užupio gatvę ir važiuos įprasta trasa. Važiuodami pakeista trasa autobusai nestos Jogailos, Vinco Kudirkos aikštė, Karaliaus Mindaugo tiltas, Arkikatedra, Bernardinų sodas bei Dailės akademijos stotelėse. Kursuodami šiuo maršrutu autobusai papildomai stos stotelėse Centro poliklinika, Reformatų, Trakų, Vingriai, Rūdninkų, Bazilijonų, Aušros vartai ir Misionierių. Atgal autobusai grįš įprasta trasa.

  Схема 3
  11 autobusų maršruto pakeitimas

  33 maršruto autobusai iš Šiaurės miestelio iki Karaliaus Mindaugo tilto kursuos įprasta trasa, toliau suks į T. Kosciuškos gatvę ir važiuos Olandų bei Drujos gatvėmis, o įsukę į Sukilėlių gatvę grįš į įprastą trasą. Tokia pačia trasa autobusai grįš į Šiaurės miestelį. Pakeitus trasą minėto maršruto autobusai nestos stotelėse Arkikatedra, Bernardinų sodas, Dailės akademija, Užupio ir Subačiaus. Kursuodami šia trasa 33 maršruto autobusai papildomai stos stotelėse Karaliaus Mindaugo tiltas (link Kalnų parko), Kalnų parkas, Šv. Petro ir Povilo bažnyčia, Vasaros, Krivių, Filaretų, Polocko ir Drujos.

  Схема 4
  33 autobusų maršruto pakeitimas

  89 maršruto autobusai nuo 15:00 iki 18:00 nuo Stoties nevažiuos Pylimo, Trakų, Vokiečių, Rūdninkų ir Visų Šventų gatvėmis, o iškart iš Sodų gatvės suks į Bazilijonų gatvę ir toliau važiuos įprasta trasa. Atgal autobusai važiuos tokia pačia trasa. Kursuodami pakeista trasa 89-ojo maršruto autobusai nestos Rūdninkų, Trakų, Vokiečių bei Rotušė stotelėse.

  Схема 6
  89 autobusų maršruto pakeitimas

  Nuo 18:00 iki 23:00 89 maršruto autobusai iš Nepriklausomybės aikštės iki Karaliaus Mindaugo tilto kursuos įprasta trasa, toliau suks į T. Kosciuškos gatvę ir važiuos Olandų bei Drujos gatvėmis, o įsukę į Sukilėlių gatvę grįš į įprastą trasą iki stotelės Aušros vartai ir važiuos tiesiai į Stotį. Tokia pačia trasa autobusai važiuos ir atgal. Pakeitus trasą minėto maršruto autobusai nestos stotelėse Arkikatedra, Bernardinų sodas, Dailės akademija, Užupio, Subačiaus, Bazilijonų (Visų Šventųjų g.), Rotušė, Vokiečių ir Trakų. Kursuodami šia trasa 89 maršruto autobusai papildomai stos stotelėse Karaliaus Mindaugo tiltas (link Kalnų parko), Kalnų parkas, Šv. Petro ir Povilo bažnyčia, Vasaros, Krivių, Filaretų, Polocko ir Drujos.

  Su pakeistomis viešojo transporto maršrutų trasomis ir eismo tvarkaraščiais jau galima bus susipažinti interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, taip pat informacija skelbiama SĮ "Susisiekimo paslaugos" Facebook paskyroje, o darbo valandomis teikiama ir telefonu (8 5) 210 7050.

  Viešojo transporto eismą realiu laiku keleiviai bet kada gali stebėti, apsilankę interneto tinklalapyje www.stops.lt, mobiliuoju telefonu (m.stops.lt) arba mobiliosiose programėlėse m.Ticket ir Trafi.

  Specialūs informaciniai pranešimai apie viešojo transporto darbo organizavimo pakeitimus taip pat bus skelbiami pačiuose autobusuose, troleibusuose ir stotelėse, o bendroji informacija apie trasų pakeitimus skelbiama viešojo transporto švieslentėse.

  Temos:
  Eismo pakeitimai Vilniuje (66)

  Dar šia tema

  Lietuvos prezidentė paskelbė akcijos "Knygų Kalėdos" pradžią
  Viename Vokietijos miestų vaikams uždrausta rašyti viešus laiškus Kalėdų Seneliui
  Kalėdų eglės įžiebimas — jau šią savaitę
  Kokią programą Kaunas ruošia Kalėdų eglės įžiebimo šventei
  "New York Post" įtraukė Vilnių į magiškų Europos Kalėdų miestų reitingą
  Šeštadienį Vilniuje vyks kalėdinė labdaros mugė
  Paskutinę rudens dieną Grybauskaitė įžiebs pirmąją šalies Kalėdų eglę
  Tegai:
  Vilnius, Lietuva, Kalėdų eglė, Kalėdos

  Svarbiausios temos