18:19 2021 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2152
 • RUB91.6732
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  42

  Lietuvoje pasitaiko atvejų, kai neblaivūs vairuotojai nuo atsakomybės bando išsisukti siūlydami kyšį

  VILNIUS, gruodžio 3 — Sputnik. Neblaivus vyras bandė papirkti Kauno apskrities Kelių policijos pareigūnus, kad išvengtų atsakomybės, praneša Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato spaudos tarnyba.

  Gruodžio 1 dienos vakare pareigūnai sureagavo į pranešimą apie Kaune, Jonavos gatvėje, galimai neblaivaus asmens vairuojamą automobilį "VW Golf" ir sustabdė minėtą transporto priemonę Jurbarko gatvėje.

  Pareigūnų teigimu, automobilio vairuotojas aiškiai buvo neblaivus, nuo jo sklido stiprus alkoholio kvapas, kalba buvo nerišli.

  Patikrinus 50 metų amžiaus vyrą alkoholio matuokliu, jam buvo nustatytas sunkus girtumo laipsnis — 2,74 promilės.

  Įspėtas apie gresiančią atsakomybę vyras ėmėsi intensyviai raginti pareigūnus nepildyti protokolo ir priimti jo siūlomus pinigus — 200 eurų. Papirkti pareigūnų nepavyko ir vyras buvo sulaikytas bei pristatytas į gydymo įstaigą kraujo mėginiui paimti, siekiant nustatyti tikslų alkoholio kiekį kraujyje, po to pristatytas į areštinę.

  Praėjusią savaitę, nuo lapkričio 26 dienos iki gruodžio 2 dienos, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai, tikrinę transporto priemonių vairuotojų blaivumą, iš viso išaiškino penkis neblaivius automobilių vairuotojus. Nustatytas vienas lengvo girtumo atvejis, trys — vidutinio, vienas — sunkaus girtumo atvejis.

  Dar šia tema

  Neblaiviems vairuotojams, vengiantiems pasitikrinti blaivumą, — baudžiamoji atsakomybė
  Už vairavimą esant neblaiviai iš vilnietės konfiskuota 40 tūkst eurų
  Grybauskaitė pareikalavo atleisti teisėją, kuri įkliuvo girta už vairo
  Tegai:
  Lietuva, vairuotojai, kyšis, Kelių policija, neblaivus vairuotojas

  Svarbiausios temos