13:51 2020 Liepos 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1375
 • RUB80.8370
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Linksmų Kalėdų! (177)
  147

  Šventinis šurmulys, Kalėdų senelio kuriami stebuklai, pro traukinio langą skriejantys žiemos vaizdai — visa tai ir dar daugiau šiemet dovanos "Lietuvos geležinkeliai", pristatantys staigmenų ir stebuklų kupiną kalėdinę programą

  VILNIUS, gruodžio 6 — Sputnik. Net tris gruodžio savaitgalius Vilniaus geležinkelio stotyje įsikūrusioje rezidencijoje vaikų lauks Kalėdų senelis, kuris ne tik išgirs mažųjų svajones, bet ir kvies atrasti magišką traukinių muziejų bei pasivažinėti tikru kalėdiniu traukiniu, rašoma "Lietuvos geležinkelių" pranešime žiniasklaidai.

  "Kalėdinę nuotaiką kuria ne daiktai, o įspūdžiai ir brangios akimirkos su šeima. Todėl šiemet kviečiame ne tik šventes, bet ir jų laukimo laikotarpį skirti buvimui kartu. Visą gruodį savaitgaliais į nemokamus renginius Vilniaus geležinkelio stotyje kviesime šeimas — mažiausieji galės susitikti su Kalėdų seneliu, kartu su tėveliais aplankyti traukinių muziejų ar važiuoti tikru kalėdiniu traukiniu", — sako "Lietuvos geležinkelių" generalinis direktorius Mantas Bartuška.

  Kalėdų senelis vaikų Vilniaus geležinkelio stotyje lauks tris savaitgalius iš eilės: gruodžio 8–9, 15–16 ir 22–23 dienomis, nuo 11:00. iki 14:30 ir nuo 15:00 iki 18:00.

  Рождество схема
  © Photo : kaledos
  Susitikimai su Kalėdų seneliu

  Kalėdinis traukinukas gruodį taip pat kursuos savaitgaliais, maršrutu Vilnius–Oro uostas–Vilnius. Kelionė šventiniu traukiniu truks apie pusvalandį. Bilietus iš anksto galima nusipirkti internetu svetainėje www.traukiniobilietas.lt ar bilietų pardavimo kasose.

  Рождество схема
  © Photo : kaledos
  Kalėdinio traukinuko tvarkaraštis

  Visą gruodį "Lietuvos geležinkeliai" taip pat kvies su gražiausiomis metų šventėmis pasveikinti draugus ir artimuosius bei dovanos nemokamą kalėdinį paštą.

  Nuo gruodžio 8 dienos į geležinkelio stotį atėję keleiviai galės išsirinkti vieną iš trijų specialių šventinių atviručių, parašyti linkėjimą ir išsiųsti jį viena iš aštuoniolikos krypčių. Ši paslauga nekainuos nieko — specialios atvirutės bus siunčiamos nemokamai, o adresato geležinkelio stotį pasieks per 2 darbo dienas.

  Kalėdinės staigmenos keliaus į tas stotis, kuriose teikiama siuntų vežimo paslauga, tad atvirutes bus galima siųsti iš/į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Švenčionis, Ignaliną, Visaginą, Vievį, Varėną, Kazlų Rūdą, Marijampolę, Kybartus, Jonavą, Kėdainius, Radviliškį, Šiaulius, Telšius, Plungę, Kretingą.

  Atvirutės bus saugomos adresato miesto geležinkelio stotyje iki 2019 metų sausio 11 dienos, o atsiimti jas bus galima stoties darbo metu.

  Nemokamas pramogas dovanojantys "Lietuvos geležinkeliai" visą gruodį mažus ir didelius taip pat kviečia aplankyti Geležinkelių muziejaus lauko ekspoziciją, kurioje nuo lapkričio 30 dienos įsikūręs alternatyvus Kalėdų miestelis bei kalėdinė mugė.

  Temos:
  Linksmų Kalėdų! (177)

  Dar šia tema

  Po Vilnių jau galima keliauti Kalėdų traukinuku
  Vilniuje duris atvėrė Kalėdų labdaros mugė
  Vairuotojų dėmesiui: eismas Kauno Rotušės aikštėje šventiniu laikotarpiu
  Kaip Vilnius įžiebė Didžiąją Menorą 30-osios litvakų Chanukos proga — video
  Kalėdinis stebuklas: Grybauskaitė surengė labdaros mugę Lietuvoje
  Tegai:
  geležinkelio stotis, Kalėdų Senelis, Kalėdos

  Svarbiausios temos