03:21 2019 Rugpjūčio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1104
 • RUB73.1897
  Traukinys, archyvinė nuotrauka

  "Lietuvos geležinkeliai" paleido naują traukinių maršrutą

  © Photo: AB „Lietuvos geležinkeliai“
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  444 0 0

  Naujojo maršruto traukiniai keliones pradės gruodžio 9 dieną, vienkartiniai bilietai iš Jašiūnų į Vilnių kainuos vos 1,85 eurus

  VILNIUS, gruodžio 6 — Sputnik. "Lietuvos geležinkeliai" pristato naują traukinių maršrutą Vilniaus apylinkėse gyvenantiems ir sostinėje dirbantiems keleiviams — Vilnius–Oro uostas–Jašiūnai, stosiantį ir Juodšiliuose, Valčiūnuose, Parudaminyje ir Terešiškėse, rašoma bendrovės pranešime žiniasklaidai.

  Naujojo maršruto traukiniai keliones pradės gruodžio 9 dieną, tądien startuos ir naujieji, dar patogesni "Lietuvos geležinkelių" tvarkaraščiai.

  "Gyvenimą priemiestyje ir Vilniaus apylinkėse pasirenka vis daugiau gyventojų. Tačiau kelionė į darbą sostinėje jiems neretai trunka valandą ar ilgiau. Siekiame tokiems žmonėms pasiūlyti galimybę išvengti spūsčių ir į darbą Vilniuje važiuoti saugiai bei patogiai – būtent tokias galimybes atveria naujasis traukinių maršrutas Vilnius–Jašiūnai, kuriuo kelionė truks vos 40 minučių", — sako "Lietuvos geležinkelių" generalinio direktoriaus pavaduotojas, Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys.

  Traukinys iš Vilniaus į Jašiūnus kursuos aštuonis kartus per dieną, o traukinio išvykimo ir atvykimo laikai yra pritaikyti prie dirbančių sostinėje poreikių. Iš Jašiūnų į Vilnių važiuoti galės tiek įprastu grafiku, tiek pamainomis dirbantys gyventojai — sostinę pasiekti bus galima prieš 08:00 ir prieš 09:00.

  Vienkartiniai bilietai iš Jašiūnų į Vilnių kainuos vos 1,85 eurus. Kasdien į darbus naujuoju maršrutu važiuojantys keleiviai galės įsigyti terminuotus bilietus, su kuriais kelionės kainuos iki 65 proc. pigiau, o įmonėms bus siūlomos verslo klientų kortelės, suteikiančios galimybę sumokėti už darbuotojų keliones.

  Gruodį keleivių laukiantis tvarkaraščių pokytis — didžiausias per pastaruosius keliolika metų, o kasdien įvairiomis kryptimis kursuos net 12 proc. daugiau traukinių reisų nei iki šiol.

  Sudarant naujus tvarkaraščius siekta, kad kuo daugiau keleivių traukiniais galėtų kasdien vykti į darbus ir grįžti iš jų, todėl tvarkaraščiai nuo šiol bus kruopščiai pritaikyti prie dirbančiųjų poreikių, atsižvelgiant į turimas infrastruktūros ir traukinių parko galimybes. Su naujais traukinių tvarkaraščiais galima susipažinti interneto svetainėje www.traukiniobilietas.lt.

  Dar šia tema

  Vėlinių savaitę kryptimi Vilnius–Klaipėda kursuos didesni traukiniai
  Lietuva išleis milijonus eurų geležinkelio atkarpai iki Klaipėdos atnaujinti
  Traukinio Kijevas-Minskas-Vilnius-Ryga maršrutą pratęs iki Talino

  Svarbiausios temos