06:51 2020 Rugpjūčio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1783
 • RUB85.6858
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  65

  Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai nustatė, jog praėjusį pirmadienį, lapkričio 26 dieną, iš Vokietijos į Lietuvą buvo atvežtas labai didelis kiekis narkotinės medžiagos — kokaino

  VILNIUS, gruodžio 6 — Sputnik. Po ilgo ir kruopštaus tyrimo, kriminalistai ne tik atrado paslėptus 2,7 kilogramus galimai narkotinės medžiagos kokaino, bet ir sulaikė vyrą, įtariamą neteisėtu disponavimu labai dideliu kiekiu narkotinių medžiagų bei narkotinių medžiagų kontrabanda, praneša Lietuvos policija.

  Atliekant ikiteisminį tyrimą, kurį organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros prokurorai, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai nustatė, jog praėjusį pirmadienį, lapkričio 26 dieną, iš Vokietijos į Lietuvą buvo atvežtas labai didelis kiekis narkotinės medžiagos — kokaino.

  Kokainas buvo gabenamas Vokietijoje pirktame automobilyje, kuris buvo vežamas vilkiku kartu su kitais automobiliais.

  Pirminiais duomenimis, šios narkotinės medžiagos turėjo pasiekti Skandinavijos šalis. Atlikus transporto priemonės kratą, viename iš automobilių, jo stoge įvairiose įrengtose ertmėse, buvo rastos paslėptos narkotinės medžiagos. Bendras gabento ir paimto neteisėto krovinio svoris — daugiau nei 2,5 kg kokaino. Šis krovinys nelegalioje narkotinių medžiagų pardavimo rinkoje vertinamas daugiau nei 150 000 tūkstančių eurų suma.

  Anksčiau jau teistam, 1987 metais gimusiam vyrui, paskirta griežčiausia kardomoji priemonė — suėmimas 3 mėnesiams. Įtariamajam gresia laisvės atėmimas iki 15 metų.

  Dar šia tema

  Argentinoje sudeginti 389 kilogramai kokaino, rasto Rusijos ambasadoje
  Lietuvis buvo išsiųstas iš Rusijos už bandymą įsinešti marihuaną į festivalį
  Klaipėdoje demaskuotas karfentanilio platinimo tinklas
  Kauniečiui už metamfetamino gamybą skirta 12,5 metų laisvės atėmimo bausmė
  Kaip Vilniuje buvo sulaikyta 80-metė prekeivė narkotikais
  Tegai:
  kokainas, Lietuva, Vokietija, Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK)

  Svarbiausios temos