05:45 2019 Birželio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1234
 • RUB72.1432
  KAuno pramogų kortelė Kaunastic, archyvinė nuotrauka

  Kaunas pristato pirmąją Lietuvoje miesto pramogų kortelę "Kaunastic"

  © http://kaunasin.lt
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  58 0 0

  Viešoji įstaiga "Kaunas IN", atsižvelgusi į augančius vietinio ir atvykstamojo turizmo srautus, sukūrė miesto pramogų kortelę

  VILNIUS, gruodžio 11 — Sputnik. Kauno savivaldybė siūlo kauniečiams ir miesto svečiams įsigyti pramogų kortelę "Kaunastic", kurios tikslas — skatinti turizmą savo mieste bei sutelkti verslininkus vieningai reprezentuoti miestą, rašo savivaldybės spaudos tarnyba.

  Šiuo metu bendradarbiaujančių partnerių yra beveik 100, didžiausią dalį sudaro aktyvių bei poilsio ir SPA paslaugų pasiūlymai, taip pat restoranai bei kultūros įstaigos.

  Anot "Kaunas IN" turizmo skyriaus vadovės Ingos Pažereckaitės-Kalėdienės, pramogų kortelė — lyg gidas, padėsiantis pagal kiekvieno individualius norus pamatyti ir pažinti tai, kas jam aktualiausia.

  "Šią kortelę kūrėme galvodami apie naudą Lietuvos ir užsienio turistams bei į miestą atvykusiems verslo atstovams. Tai galėtų būti ir puiki dovana, reprezentuojant savo miestą verslo sektoriuje", — teigia Pažereckaitė-Kalėdienė.

  Pramogų kortelė pristatoma šūkiu "Pramogų kortelė, kurioje telpa visas Kaunas", kuris skatina aplankyti skirtingas Kauno miesto vietas, pažinti miestą per įvairias veiklas, sugrįžti dar kartą, kadangi pramogų kortelė yra daugkartinio naudojimo. Joje esančią pinigų sumą galima išleisti dalimis 1 cento tikslumu. Kortelė galioja 12 mėnesių, todėl nespėjus išnaudoti joje esančių pinigų, tą galima padaryti kito apsilankymo Kaune metu.

  Kauno miesto pramogų kortelę administruojanti įmonė UAB "Gera dovana" prisidėjo prie projekto įgyvendinimo ir miesto kortelei administruoti pritaikė jau daugiau nei 10 metų veikiančią prekybos centrų dovanų čekių platformą.

  Šiuo metu programoje dalyvauja beveik 100 partnerių. Didžiausią jų dalį sudaro restoranai, aktyvios pramogos, teatrai, muziejai, grožio paslaugos. Anot Pažereckaitės-Kalėdienės, atvykę į Kauną svečiai ir nusipirkę ar gavę dovanų šią kortelę, miestą pažinti galės pačiais įvairiausiais būdais.

  "Kortelė suteikia galimybę pažinti nuolat besikeičiantį Kauną. Tai puikus būdas svečius supažindinti su verdančiu miesto gyvenimu ir jo pramogomis. Esame įsitikinę, kad kiekvienas ras, ką įdomaus nuveikti, pamatyti ir pažinti", — teigia "Kaunas IN" turizmo skyriaus vadovė.

  Šiuo metu pramogų kortelę galima įsigyti "Kaunas IN" turizmo informacijos centre, Kauno miesto "VAGA" knygynuose bei internetu www.geradovana.lt/kaunastic . Kortelės vertę klientas gali pasirinkti nuo 10 Eur iki 150 Eur, 1 cento tikslumu.

  Daugiau informacijos apie "Kaunastic" pramogų kortelę rasite www.visit.kaunas.lt/kaunastic-kortele.

  Dar šia tema

  Daugiau nei pusė milijono turistų aplankė Vilnių per pirmąjį pusmetį
  "Hipsterių rojus": Britanijos "The Sun" parašė apie Vilnių
  "New York Post" įtraukė Vilnių į magiškų Europos Kalėdų miestų reitingą
  Vilniuje įvyko Rusijos ir Lietuvos turizmo forumas
  Tegai:
  pramogos, Kaunas

  Svarbiausios temos