09:08 2019 Lapkričio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1006
 • RUB70.8149
  AgroBalt paroda, archyvinė nuotrauka.

  Mažinama administracinė našta asmenims, vykdantiems alternatyvias veiklas

  © Sputnik/ Андрей Богданов
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  17 0 0

  Paramos gavėjams, kuriems 5 metų laikotarpis nuo paramos sutarties pasirašymo baigiasi 2018 metų pradžioje, viduryje ar pabaigoje (t. y. susidaro nepilni kalendoriniai metai), ataskaitų kartu su kitais reikalingais dokumentais už 2018 metus Nacionalinei mokėjimo agentūrai teikti nebereikia

  VILNIUS, gruodžio 12 — Sputnik. Alternatyvias veiklas vykdantiems ūkininkams, įmonėms ir gyventojams, užsiimantiems ne žemės ūkio veikla kaimo vietovėse ir 2007-2013 metų laikotarpiu pasinaudojusiems ES parama, sumažės administracinė našta, praneša Žemės ūkio ministerija.

  Paramos gavėjams, kuriems 5 metų laikotarpis nuo paramos sutarties pasirašymo baigiasi 2018 metų pradžioje, viduryje ar pabaigoje (t. y. susidaro nepilni kalendoriniai metai), ataskaitų kartu su kitais reikalingais dokumentais už 2018 metus Nacionalinei mokėjimo agentūrai teikti nebereikia.

  Projektų priežiūros laikotarpį sutrumpinus nuo 7 iki 5 metų, administracinė našta sumažės vykdantiems projektus pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos priemones "Perėjimas prie ne žemės ūkio veiklos", "Parama verslo kūrimui ir plėtrai", "Kaimo turizmo veiklos skatinimas".

  Visiems pareiškėjams, kuriems buvo nustatytas 7 metų priežiūros laikotarpis, Nacionalinė mokėjimo agentūra yra išsiuntusi oficialius raštus informuodama, kad priežiūra sutrumpinama iki 5 metų. Didžioji dalis pareiškėjų papildomai informuoti ir el. laiškais, t. y. tie, kurie buvo nurodę savo el. pašto adresą.

  Dar šia tema

  Ekspertas: ūkininkai Baltijos šalyse gauna mažiausias dotacijas iš ES
  Ūkininkai bus baudžiami už nelegalių herbicidų naudojimą
  Lietuvos prezidentė pavadino žemdirbių reikalavimus ES pagrįstais
  Tegai:
  ataskaita, parama

  Svarbiausios temos