05:55 2019 Birželio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1234
 • RUB72.1432
  Pasieniečiai, archyvinė nuotrauka

  Lietuvos ir Lenkijos pasienyje sulaikytas girtas Kalvarijos gyventojas

  © Sputnik / Александр Липовец
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  22 0 0

  Lietuvis teigė važiuojantis į Lenkiją apsipirkti vietinėje parduotuvėje, jam buvo nustatytas 2,32 prom. girtumas

  VILNIUS, gruodžio 14 — Sputnik. Bendras Lietuvos ir Lenkijos pasieniečių patrulis sulaikė girtą Kalvarijos savivaldybės gyventoją, vairavusį "Audi A6". 

  Ketvirtadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pasieniečiai, partruliuodami kartu su kolegomis iš Lenkijos, gavo pranešimą iš Kalvarijos policijos. Buvo žinoma, kad prie pat sienos su Lenkija esančiame Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaime automobiliu "Audi A6" važinėja įtartinas vyras.

  Bendras Lietuvos ir Lenkijos pasieniečių ekipažas netrukus Salaperaugyje sustabdė įtartinai manevravusį automobilį "Audi A6". Vien pažvelgus į vairuotoją pareigūnams nekilo abejonių — jis buvo girtutėlis.

  Stiprų alkoholio kvapą skleidžiantis ir sunkiai besiorientuojantis 31-erių Kalvarijos savivaldybės gyventojas pasieniečiams išvebleno, kad važiuoja į parduotuvę apsipirkti. Tiesa, esančią Lietuvoje, ne Lenkijoje.

  Asmuo buvo sulaikytas, o iškviesti policijos pareigūnai vairuotojui nustatė 2,32 prom. girtumą. Jiems pasieniečiai ir perdavė Kalvarijos savivaldybės gyventoją bei "Audi A6".

  Dar šia tema

  Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje iš ruso buvo konfiskuotas pistoletas
  Lenkijos pasieniečiai atnaujino patikrą pasienyje su Lietuva
  Tegai:
  Lenkija, Lietuva

  Svarbiausios temos