10:10 2020 Liepos 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  67

  Galutinis nuosprendis bus paskelbtas kitų metų vasarį. Paaugliui gresia kalėjimas iki gyvos galvos

  VILNIUS, gruodžio 15 — Sputnik. 16-metis paauglys iš Didžiosios Britanijos nuteistas už 14 metų moksleivės, gimusios Lietuvoje, Viktorijos Sokolovos išžaginimą ir žiaurų nužudymą, praneša "The Daily Mail".

  Bylos svarstymas įvyko Anglijos vakaruose esančio Vulverhamptono miesto teisme.

  Nusikaltimas buvo padarytas šių metų balandį.

  Pasak bylą tiriančių policijos pareigūnų, nusikaltėlis per puolimą naudojo plaktuką, dėl to mergaitė turėjo daug kaukolės ir stuburo kaulų lūžių. Nužudymo įrankis taip ir nebuvo rastas. Anot prokuroro Džonatano Rizo, moksleivei buvo padaryta daugiau kaip 20 smūgių.

  Pranešama, kad paauglys susisiekė su savo auka per socialinius tinklus, o po to išviliojo ją į miesto parką, kur vėliau kūną aptiko vietos gyventojas.

  Po nužudymo paauglys pateko į stebėjimo kameras, kai bandė paslėpti nusikaltimo pėdsakus. Be to, britas bandė pašalinti susirašinėjimą su mergaite iš jos telefono ir paslėpti patį telefoną.

  Iš pradžių paauglys atsisakė duoti parodymus, pareiškęs, kad jis iš viso nebuvo susipažinęs su Viktorija. Vėliau jis pareiškė policijai, kad į jo paskyrą socialiniame tinkle buvo įsilaužta. Vėliau jis pakeitė savo parodymus ir pareiškė, kad lytiškai santykiavo su Viktorija jai sutikus, ir paliko ją parke nenukenkėjusią.

  Paaiškėjo, kad paauglys turi problemų su psichika, o socialinių ir psichiatrinių tarnybų darbuotojai jį gerai žino.

  Galutinis nuosprendis bus paskelbtas kitų metų vasarį. Paaugliui gresia kalėjimas iki gyvos galvos.

  Dar šia tema

  Britanijoje nužudytos lietuvės byloje atsirado naujų detalių
  Tegai:
  Lietuva, Didžioji Britanija, nužudymas

  Svarbiausios temos