05:25 2019 Balandžio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1245
 • RUB71.6763
  Выставка дизайнеров одежды

  Ryt Lietuvos sostinėje atidaromas Dizainerių skveras

  © Photo: Facebook / Dizaino skveras
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  1410

  Kalėdiniame dizaino skvere savo kūrinius pristatys daugiau kaip 100 menininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos

  VILNIUS, gruodžio 17 — Sputnik. Nuo rytdienos Vinco Kudirkos aikštėje atitaromas Dizaino skveras, kuriame susiburs daugiau kaip 100 perspektyviausių dizainerių iš Lietuvos ir kaimyninių šalių, rašo Vilniaus merija.

  Kasmet augantis mados ir dizaino renginys šiais metais žada vėl nustebinti unikaliais kūriniais ir šimtais originalių dovanų idėjų. Kalėdiniame Dizaino skvere šiais metais dalyvaus ypač daug naujosios kartos kūrėjų.

  Ketvirtasis Kalėdų miestelis Vilniuje – Dizaino skveras Vinco Kudirkos aikštėje veiks gruodžio 18–23 dienomis: nuo 10:00 iki 20:00 gruodžio 18–22 dienomis ir nuo 10:00 iki 16:00 gruodžio 23 dieną.

  "Naujosios kartos dizainerius vienija darnos su gamta ir mus supančia aplinka idėjos, natūralių ar perdirbtų medžiagų naudojimas. Terariumas elektros lemputė, kurioje suformuota unikali ekosistema, suteikia gyvybės ir žalumos aplinkai – tai tik viena iš daugelio laukiančių staigmenų. Unikalių, stilingų ir madingų dovanų pasirinkimas neleis išeiti tuščiomis ir užkrės gera nuotaika", – žada mugės organizatoriai.

  Šiemet naujausias mados ir stiliaus tendencijas pristatys gerai žinomi Lietuvos dizaineriai bei kviestiniai dizaineriai iš Latvijos, Estijos, Rusijos.

  Vilniaus Kalėdų šventės
  © Sputnik /
  Vilniaus Kalėdų šventės

  Dar šia tema

  Kaip vyko rekordinis Kalėdinis bėgimas 2018
  "Kalėdos sostinėje – 2018" Kalėdiniai renginiai Vilniuje
  Specialistų patarimai, kaip išvengti spūsčių per kalėdinį laikotarpį
  Tegai:
  Estija, Latvija, Rusija, Vilnius, Lietuva, kalėdinis dizaino skveras

  Svarbiausios temos