01:59 2019 Gruodžio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1077
 • RUB70.4627
  Gedimino bokštas, archyvinė nuotrauka

  Antrąją Kalėdų dieną — nemokamos ekskursijos Gedimino pilyje ir Bastėjoje

  © Depositphotos /
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Linksmų Kalėdų! (142)
  504

  Tradiciškai Kalėdos švenčiamos kartu su šeima, verta pasinaudoti šia proga ir kartu apsilankyti istorinėse Vilniaus vietose, juolab, kad švenčių proga ekskursijos rengiamos nemokamai

  VILNIUS, gruodžio 19 — Sputnik. Antrąją Kalėdų dieną Lietuvos nacionalinis muziejus (LNM) kviečia apsilankyti Gedimino bokšte, kur ekskursijos metu (pasitelkus 3D technologiją) apšarmojusiuose languose turėsite galimybę pamatyti, kaip bėgant amžiams keitėsi Vilnius ir koks jis yra šiandien, per Kalėdas, skelbiama LNM tinklalapyje.

  "Kaip per Kalėdas spindi Vilnius? Ar spindi? Kartais tam, kad iš tikrųjų pajustume mieste tvyrančią šventinę nuotaiką reikia pakilti šiek tiek aukščiau nei siekia Kalėdų eglutė. Ir tuomet nuo Gedimino pilies bokšto atsiveria nuostabi Vilniaus panorama", — rašoma pranešime.

  Be to, Vilniaus miesto Bastėja taip pat kviečia lankytojus ir siūlo Kalėdas praleisti kartu su Bazilisku. Anksčiau pas šį siaubūną ateidavo tik narsiausieji, ir ateidavo jie tik su vienu tikslu — nugalabyti miesto siaubūną. Dabar pasikeitė ir Bastėja, ir Baziliskas, ir lankytojai. Visi čia ateina tam, kad su siaubūnu susidraugautų. Kaip Kalėdas pasitinka Baziliskas, sužinosite ekskursijos "Kalėdos su Bazilisku" metu.

  Ekskursijos Vilniaus miesto Bastėjoje ir Gedimino pilyje yra nemokamos, dalyviams tereiks įsigyti lankytojo bilietą. Norintys dalyvauti turi iš anksto registruotis.

  Kalėdos sostinėje — 2018. Kalėdiniai renginiai Vilniuje
  © Sputnik /
  "Kalėdos sostinėje — 2018". Kalėdiniai renginiai Vilniuje
  Temos:
  Linksmų Kalėdų! (142)

  Dar šia tema

  "Euronews" įtraukė Vilniaus eglę į gražiausios pasaulio eglės pretendenčių sąrašą
  Specialistų patarimai, kaip išvengti spūsčių per kalėdinį laikotarpį
  Tegai:
  Vilniaus Bastėja, Gedimino pilis, ekskursija

  Svarbiausios temos