11:05 2020 Rugpjūčio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB87.1809
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  65

  Sostinėje sparčiai auga viešbučių skaičius, daugėja ir netradicinių erdvių renginiams rengti

  VILNIUS, gruodžio 19 — Sputnik. Europoje populiariausi nedideli ir vidutiniai verslo renginiai iki 500 žmonių, tuo tarpu Vilnius senajame žemyne tampa vis konkurencingesnis organizuojant renginius iki 200 dalyvių, praneša Sostinės savivaldybė.

  Sostinėje sparčiai auga viešbučių skaičius, daugėja ir netradicinių erdvių renginiams rengti. Tai matyti iš naujame leidinyje "Meet in Vilnius. Meeting Planner’s Guide 2019" pateiktos informacijos.

  "Go Vilnius" išleido išsamų sostinę pristatantį gidą tam, kad užsienio organizatoriai galėtų greitai ir efektyviai susigaudyti pasiūlymų gausoje.

  "Meet in Vilnius" ― efektyvi priemonė konferencijų bei kitų mokslo ir verslo renginių organizatoriams. Vietoj ilgų reikiamos lokacijos ar tiekėjų paieškų rekomenduojame atsiversti katalogą, kuriame dalykiškai pateikta informacija darbus padės atlikti greitai ir efektyviai. Kviečiame visus renginių profesionalus naudoti naująjį leidinį bei kurti dar įspūdingesnius renginius sostinėje", ― teigia Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūros "Go Vilnius" direktorė Inga Romanovskienė.

  6 netradicinės erdvės Vilniuje mokslo ir verslo renginiams rengti

   MO muziejus

  Visai neseniai Vilniuje duris atvėrė tarptautinės architektūros kompanijos "Studio Libeskind" suprojektuotas unikalus Modernaus Meno muziejus. Universalios, dienos šviesos užpildytos MO muziejaus erdvės talpina daugiau kaip 300 teatro stiliaus sėdimų vietų, o šiltuoju sezonu gali priimti dvigubai tiek žmonių.
  Renginius gausesniam svečių būriui galima organizuoti lauke. MO muziejus konferencijų ir renginių industrijai gali pasiūlyti erdves nuo modernaus dizaino, kino salės ir skulptūrų parkelio iki stogo terasos, puikiai tinkančios priėmimams.

  VGTU Linkmenų fabrikas

  Urbanistiniai ir technologijomis alsuojantys kūrėjų namai talpina atviras dirbtuves, čia neretai rengiami ir festivaliai bei išskirtinės koncepcijos renginiai. Linkmenų fabrike įrengta talpi erdvė yra pritaikyta priimti daugiau kaip 500 dalyvių, rengti banketus ar priėmimus. Su verslu nuolat bendradarbiaujantis Vilniaus Gedimino technikos universiteto Linkmenų fabrikas siūlo patogias bei kompaktiškas erdves ir mažesniems verslo susitikimams.

  ARKANGELO konferencijų ir meno centras

  ARKANGELO konferencijų ir meno centras yra įsikūręs Vilniaus senamiesčio širdyje, buvusiame Šv. Arkangelo Mykolo Bernardinų vienuolyne. Pro centro langus atsiveria nuostabūs gotikinio Šv. Onos ir Bernardinų bažnyčių ansamblio vaizdai. Vos kelios minutės nuo Vilniaus Arkikatedros esantį centrą supa vilniečių ir miesto svečių pamiltas Bernardinų sodas, bohemiškas Užupis, senamiesčio krautuvėlės ir gražiausi miesto skersgatviai. Centras siūlo 7 unikalias erdves, puikiai pritaikytas konferencijoms, seminarams bei viešiems kultūros ir meno renginiams.

  Energetikos ir technikos muziejus

  Šiame muziejuje netradicišką atmosferą sukuria seniausios Vilniaus elektrinės įranga. Tai sufleruoja ir erdvių pavadinimai "Katilų salė", kurioje tilps 150 teatrinio susodinimo kėdžių, o priėmimo tipo renginyje galės dalyvauti net 400 žmonių. "Turbinos salė" perpus mažesnė, tačiau eklektišku interjeru neatsilieka, juk ši erdvė ― elektrinės širdis. Šiais metais muziejų planuojama uždaryti dvejų metų renovacijai. Atnaujintas objektas pasiūlys renginiams papildomą modernią 1000 kv. m. erdvę, o nuo stogo atsivers Vilniaus panoramos apžvalgos aikštelė.

  Vilniaus universiteto botanikos sodas

  Šis sodas įsikūręs Kairėnuose, nuošaliau nuo miesto šurmulio. Lankytojams čia pritaikyta ūkinė seno dvaro dalis, informacinis centras ir net muziejaus stogas. Uždarose erdvėse telpa iki 100 teatrinio stiliaus kėdžių, čia taip pat galima rengti apvalaus stalo susitikimus 45 žmonėms ar priėmimus, kuriuose galima sutalpinti iki 100 dalyvių. Sode yra vienintelis regione pastatas apsodintomis augalais sienomis, ant kurio stogo įrengta 100 kv. m. terasa, puikiai tinkanti pobūviams. Kita vertus, visą didžiulę ir sutvarkytą sodo lauko erdvę galima kūrybiškai išnaudoti renginiams. Didžiausias botanikos sodas Lietuvoje ― puiki vieta, norint suderinti darbą aristokratiškoje aplinkoje ir laisvalaikį gryname ore.

  Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka

  Ši erdvė puikiai tinka ir yra naudojama įvairaus tipo renginiams. Biblioteka, kurioje dera neoklasicizmas ir šiuolaikiška estetika, gali pasiūlyti daugiau nei 10 skirtingo tipo patalpų: apvalaus stalo kabinetus, jaukią meno erdvę, 200 žmonių talpinantį pagrindinį atrijų ar mažesnę kino teatro salę. Erdvė renginiams ir konferencijų salė, atsižvelgiant į dalyvių skaičių, gali būti transformuojamos ir į teatrinio, klasės, ovalaus stalo ar net banketo ir priėmimo erdves. Visiškai aprūpinta visomis išmaniosiomis technologijomis nacionalinė biblioteka siūlo įkvepiančią erdvę kurti ir dalintis idėjomis.

  Kultūros renginiai Vilniuje gruodį
  © Sputnik /
  Kultūros renginiai Vilniuje gruodį

  Dar šia tema

  Vilniuje vyks tradicinė iniciatyva "Parsinešk Kalėdas į savo namus"
  Specialistų patarimai, kaip išvengti spūsčių per kalėdinį laikotarpį
  Paskelbta, kaip veiks Vilniaus viešasis transportas Žiemos švenčių metu
  Antrąją Kalėdų dieną — nemokamos ekskursijos Gedimino pilyje ir Bastėjoje
  Tegai:
  renginiai, sostinė

  Svarbiausios temos