21:01 2020 Spalio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  425

  Lietuvos radijo ir televizijos komisija nustatė, kad septyniose interneto svetainėse televizijos programų platinimo veikla yra neteisėta

  VILNIUS, gruodžio 21 — Sputnik. Teismas leido Lietuvos radijo ir televizijos komisijai blokuoti prieigą prie septynių televiziją retransliuojančių interneto svetainių, praneša spaudos tarnyba.

  Teismas leidimą išdavė gruodžio 17 dieną, o gruodžio 19 dieną LRTK priėmė sprendimą duoti privalomus nurodymus tinklo paslaugų teikėjams panaikinti galimybę pasiekti informaciją interneto svetainėse, nes, kaip numato įstatymai, apie ją nepranešė LRTK.

  Komisija nustatė, kad septyniose interneto svetainėse (www.lt-tv.us, www.ittv.us, www.climetv.eu, www.play2pay.info, astra.play2pay.info, rus.play2pay.info, europe.play2pay.info) televizijos programų platinimo veikla yra neteisėta.

  LRTK gruodžio 13 dieną kreipėsi į Vilniaus apygardos administracinį teismą su prašymu išduoti leidimą duoti privalomus nurodymus tinklo paslaugų teikėjams panaikinti galimybę pasiekti informaciją minėtose interneto svetainėse.

  Pagal visuomenės informavimo įstatymas, asmenys, norintys Lietuvos vartotojams rodyti televizijos programas internete, prieš tai privalo pranešti apie tai LRTK, pateikdami jos patvirtintos formos pranešimą.

  Analogiškus veiksmus pirmą kartą LRTK atliko š. m. gegužės mėn., kai davė privalomus nurodymus tinklo paslaugų teikėjams panaikinti galimybę pasiekti informaciją www.samorodok.tv, www.onelike.tv, www.freeintertv.com, www.tvtune.net, www.lttv.us, www.megogo.net interneto svetainėse.

  Dar šia tema

  Lietuvoje nebus išjungta "per anteną" žiūrima nemokama televizija
  Lietuvos nacionalinė televizija ir radijas depolitizuojami
  Eurostatas: Baltijos šalyse nepopuliari išmanioji televizija
  Tegai:
  Lietuvos radijo ir televizijos komisija

  Svarbiausios temos