18:10 2019 Liepos 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1215
 • RUB70.4625
  Kalėdos, archyvinė nuotrauka

  Paaiškėjo, kur lietuviai praleidžia didžiąsias metų šventes

  CC0 / pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Linksmų Kalėdų! (131)
  29 0 0

  Viešbučiai, SPA centrai, restoranai kalėdiniam laikotarpiui ir Naujiesiems užsakyti beveik 100 procentų, daugėja ir švenčių proga grįžusių emigrantų

  VILNIUS, gruodžio 25 ― Sputnik. Lietuviai didžiąsias šventes linkę praleisti ne namie, o kuriame nors Lietuvos kurorte, praneša LRT.

  Pasak Birštono viešbučio "Royal Spa Residence", kur Kūčių vakarienės organizuojamos jau trečius metus, direktoriaus Rimanto Šimkevičiaus, tendencijos yra tokios, kad kiekvienais metais svečių atvyksta vis daugiau.

  "Jeigu praeitais metais sulaukėme apie 80 svečių, tai šiemet tikimės virš šimto. Atvyksta pas mus žmonės, kurie neturi su kuo valgyti Kūčių vakarienės. Atvyksta emigrantai, kuriems labai patogu ir kurie yra išsibarstę po visą Lietuvą", ― sako viešbučio direktorius Rimantas Šimkevičius.

  Grįžtančiųjų į Lietuvą pabūti per šventes kasmet gausėja: Birštone svečių lietuvių ― du trečdaliai visų turistų.

  Svečių stygiumi nesiskundžia ir Druskininkai. Juos čia traukia didžiausias Lietuvoje Kalėdų eglučių parkas, įvairios pramogos.

  "Pramogų aikštėje organizuosime kakavos popietes su Kalėdų Seneliu, artistais, pramogomis, dainomis, vandens pramogų parkas atidarys Kalėdų Senelio rezidenciją", ― atskleidžia Druskininkų kultūros centro direktorė Rima Viniarskaitė.

  Kai kurie viešbučiai ir SPA centrai vietų jau neturi, nors kainos šventiniu laikotarpiu penktadaliu didesnės nei įprastai. Nakvynė privačiame sektoriuje gali kainuoti 30 eurų, o viešbutyje ― nuo 100 eurų.

  Naujametės nakties programos restoranuose ir kavinėse atsieis nuo 80 iki 180 eurų asmeniui.

  Temos:
  Linksmų Kalėdų! (131)

  Dar šia tema

  Kokių knygų padovanota bibliotekoms per akciją "Knygų Kalėdos"
  Grybauskaitė atskleidė, ko paprašė Kalėdų Senelio
  Orai per Kalėdas: Šv. Kūčios bus žiemiškos
  Kalėdų renginiai: pirmadienį — Piemenėlių Mišios ir kiti kalėdiniai stebuklai
  Tuminas: tikėjau, kad per Kalėdas gyvuliai mūsų tvarte prabyla

  Svarbiausios temos