03:38 2019 Liepos 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1215
 • RUB70.6525
  Piniginė senjorės rankose

  Kaune beveik 40 žmonių galėjo tapti kredito sukčiavimo aukomis

  © Photo: Depositphotos
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  207 0 0

  Sukčiavimu įtariami penki žmonės. Tarp jų yra Kauno advokatų kontoros "Turtuvos grupė" generalinė direktorė, taip pat jos vyras ir 86 metų pensininkė iš Vilniaus

  VILNIUS, gruodžio 27 — Sputnik. Kauno apygardos teismas nagrinės galimo sukčiavimo bylą. Remiantis oficialiais duomenimis, sukčių aukomis tapo 38 žmonės, praneša LRT.

  Vienas iš nukentėjusiųjų papasakojo, kad po savo senelio mirties paveldėjo jo butą. Netrukus asmuo pradėjo gauti skambučius, kuriuose buvo pranešama, kad jo miręs giminaitis neva turi kreditinę skolą. Skolų išieškojimo bendrovė "Turtuvos grupė" kreipėsi į teismą, prašydama iš paveldėtojo išieškoti 12 tūkstančių eurų. Dėl to palikimas buvo įšaldytas.

  "Negalioja man nei nekaltumo prezumpcija, niekas. Teismas parašo, kad yra kažkoks kreipimasis dėl skolos, ir mano reikalas įrodyti, kad aš nesu ten dramblys, kad nesu skolingas 12 tūkstančių", — pasakė sukčiavimo auka.

  Tyrimo metu teisėsaugos pareigūnai nustatė panašius sukčiavimo atvejus. Aferomis įtariami penki žmonės. Tarp jų — Kaune veikiančios bendrovės "Turtuvos grupė" generalinė direktorė, jos vyras, 86 metų senjorė iš Vilniaus.

  "Pagal duomenis matosi, kad žmonės buvo pasiskirstę vaidmenimis, kiekvienas turėjo savo atskirą vaidmenį, ganėtinai gudriai sumanytus planus, ir naivesni žmonės tiesiog pakliūdavo į jų pinkles", — pranešė vieno iš nukentėjusiųjų advokatas Jurijus Petreikis.

  Pranešama, kad bylos nagrinėjimas Kauno apygardos teisme numatomas sausio mėnesį.

  Dar šia tema

  Pradėtas tyrimas dėl internetinės parduotuvės telemaxi.lt
  Lenkai neteisėtai gydėsi už Lietuvos biudžeto lėšas
  Lietuvoje daugėja sukčiavimo su plastikinėmis kortelėmis atvejų
  Telefoninis sukčius iš moterų apgaule išviliojo per 10 tūkst eurų
  Tegai:
  sukčiavimas, Lietuva

  Svarbiausios temos