23:21 2019 Rugpjūčio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1083
 • RUB72.7560
  Prokuroro kaklajuostė

  Atleistas prokuroras, kuris būdamas neblaivus įvažiavo į šviesoforą

  © Photo
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  27 0 0

  Tarnybinio patikrinimo išvadoje konstatuojama, kad prokuroras Dainius Baraniūnas, būdamas valstybės pareigūnu ― prokuroru, šių metų gruodžio 5 dienos rytą, vairuodamas automobilį neblaivus, sukėlė eismo įvykį ― atsitrenkė į pakelės šviesoforą ir pasišalino iš įvykio vietos

  VILNIUS, gruodžio 27 — Sputnik. Neblaivus vairavęs prokuroras Dainius Baraniūnas atleistas iš pareigų, pranešė Generalinė prokuratūra.

  Toks sprendimas priimtas susipažinus su baigto tarnybinio patikrinimo išvada ir teikimu dėl tarnybinės nuobaudos skyrimo.

  Tarnybinio patikrinimo išvadoje konstatuojama, kad prokuroras Dainius Baraniūnas, būdamas valstybės pareigūnu — prokuroru, šių metų gruodžio 5 dienos rytą, vairuodamas automobilį neblaivus, sukėlė eismo įvykį — atsitrenkė į pakelės šviesoforą ir pasišalino iš įvykio vietos. 

  Toks tarnybinis pažeidimas laikomas šiurkščiu. Baraniūnui siūlyta skirti tarnybinę nuobaudą — atleidimą iš tarnybos.

  Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis pritarė tarnybinio patikrinimo išvadai ir teikimui atleisti Dainių Baraniūną iš prokuroro pareigų.

  Dėl to, kad Baraniūnas vairavo neblaivus, atliekamas ikiteisminis tyrimas.

  Už vairavimą kelių transporto priemonės apsvaigus nuo alkoholio, kai jo koncentracija kraujyje viršija 1,5 promilės, asmuo baudžiamas bauda, areštu arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

  Dar šia tema

  Teismas nagrinėja neblaivaus vairuotojo bylą pagal sugriežtintą įstatymą
  Vyras du kartus per savaitę vairavo girtas ir metus praleis pataisos namuose
  Seimas svarstys siūlymą griežtinti atsakomybę už vairavimą neblaiviam
  Tegai:
  eismo įvykis, prokuroras

  Svarbiausios temos