18:33 2020 Kovo 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.0977
 • RUB86.3819
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  63

  Garsus reitingų žurnalas prieš Naujuosius metus sudaro metų rezultatų reitingus; šį kartą ekspertai nusprendė suskaičiuoti, kiek pinigų gauna filmų prodiuseriai už kiekvieną sumokėtą dolerį

  VILNIUS, gruodžio 28 — Sputnik. "Forbes" žurnalo ekspertai sudarė labiausiai prodiuserių pervertintų Holivudo aktorių reitingą, rašoma žurnalo tinklalapyje.

  Vokietijos kanclerė Angela Merkel
  © Sputnik / Алексей Витвицкий

  Pirmoji sąrašo vieta atiteko Matthew McConaughey. Nuo vieno dolerio, sumokėto aktoriui už jo vaidmenį filme "Tamsus bokštas", filmo kūrėjai, priešingai nei tikėtasi, gavo tik dolerį ir vieną centą.

  Po jo — Christian Bale (jo honoraras filme "Valdžia" atsipirko tik 1 doleriu 50 centų už kiekvieną dolerį) ir Matt Damon (kiekvienas doleris už jo vaidmenį "Dedpulas 2" atnešė kūrėjams 3 dolerius ir 7 centus). Tarp moterų tokiomis aktorėmis tapo Melissa McCarthy (4 doleriai ir 90 centų) ir Reese Witherspoon (5 doleriai ir 20 centų).

  Labiausiai apsimokančiais aktoriais tapo "Keršytojų" žvaigždės Jeremy Renner ir Mark Ruffalo (už kiekvieną jiems sumokėtą dolerį prodiuseriai gavo atitinkamai 82 dolerius ir 70 centų bei 80 dolerių ir 20 centų). O sėkmingiausiomis aktorėmis pripažintos Amy Adams (69 doleriai ir 90 centų už kiekvieną dolerį) ir garsi "Nuostabioji moteris" Gal Gadot (60 dolerių už vieną dolerį).

  Dar šia tema

  "Forbes" suteikė Lietuvai 30-ą vietą palankiausių verslui šalių reitinge
  "Bloomberg" paskelbė turtingiausių rusų sąrašą
  "Forbes" paskelbė, kas yra įtakingiausias rusas
  Politologas: Grybauskaitė nori "iškrėsti šunybę" Mogherini ir užimti postą ES
  "Forbes" verslo reitinge Lietuva aplenkė Latviją ir Estiją
  Tegai:
  kino aktorius, aktoriai, Holivudas, Holivudo aktorius, Forbes

  Svarbiausios temos