04:00 2019 Liepos 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1215
 • RUB70.6525
  Šampanas, archyvinė nuotrauka

  Lietuvos valstybės įmonės išleidžia dešimtis tūkstančių eurų Kalėdoms

  CC0 / pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Linksmų Kalėdų! (131)
  25 0 0

  "Lietuvos geležinkeliai" vien saldainiams išleido 10 tūkst. eurų, o "Klaipėdos nafta" dovanojo kūčiukų po 5, saldainių ― po 20 eurų

  VILNIUS, gruodžio 30 ― Sputnik. Šiemet Lietuvos valstybės įmonės išleido dešimtis tūkstančių eurų kalėdinėms dovanoms ir renginiams, praneša LRT.

  Valstybės įmonės savo darbuotojų šventėms skyrė dideles sumas. "Klaipėdos nafta" organizavo 2 kalėdinius renginius ― vieną darbuotojams, kitą ― jų vaikams, išleido 30 tūkst. eurų.

  Taip pat "Klaipėdos nafta" beveik 9 tūkst. eurų skyrė, kad apdovanotų klientus, partnerius. Pavyzdžiui, 220 pakuočių kūčiukų po 5 eurus ir 50 saldainių dėžučių po 20 eurų.

  "Jūs supraskite, kad kalėdinė dovana, tai yra dovanos turinys, bet vien kūčiukų maišelio, kaip atrodytų, nenuneštume, jis turi būti šventiškai įpakuotas, su įmonės logotipu ar atviruku, kas iš tikrųjų sudaro visą dovaną", ― sakė "Klaipėdos naftos" komunikacijos vadovė Orinta Barkauskaitė.

  Lietuvos oro uostai surengė šventę, skirtą visiems Vilniaus, Kauno, Palangos oro uostų darbuotojams. Tai kainavo bendrovėms apie 23 tūkst. eurų.

  "Reginys skiriamas įmonės darbuotojams ― 600 žmonių, kurie pernai į valstybės biudžetą uždirbo 3,4 mln., tai kartu su jais norime pasidžiaugti rezultatais", ― kalbėjo Lietuvos oro uostų komunikacijos vadovas Marius Zelenius.

  Tačiau bendruomenė pripažįsta, kad partnerių dovanomis nemalonina.

  Bendrovė "Lietuvos geležinkeliai", atvirkščiai, užsakė atvirukų, saldainių su įmonės logotipu už 10 tūkst. eurų, kalendorių. Visa tai ― partneriams.

  Darbuotojams šiemet buvo 4 renginiai skirtingose šalies vietose. Jie įmonei kainavo 30 tūkst. eurų.

  "Norime su visais darbuotojais kartu švęsti Kalėdas, neplanuojame švenčių, kaip anksčiau vadovai atskirai švenčia. Šiemet regionuose kartu su darbuotojais darėme šventes. Vadovybė turėjo galimybę su visais darbuotojais pabendrauti", ― pasakojo "Lietuvos geležinkelių" komunikacijos departamento direktorius Mantas Dubauskas.

  Apskritai renginiams įmonės pinigų negailėjo ― per viešuosius pirkimus kai kurios išleido milijonines sumas. Lietuvos geležinkeliai ― 1 mln. 300 tūkst. Įmonė tikina, kad renginiai bus paskirstyti keleriems metams ir bus skirti ne tik darbuotojams, bet ir visuomenei.

  Seimo Audito komiteto narė Agnė Bilotaitė tokią praktiką kritikuoja ir vadina pinigų švaistymu.

  "Pavyzdys, kai valstybės įmonėse yra elgiamasi priešingai, negu versle. Versle pasiskaičiuoja vadovas, kiek gali skirti pinigų dovanėlėms, kūčiukams, o šiuo atveju, kai valstybinė įmonė, tai kaip ir niekieno pinigai, juos švaisto nelabai racionaliai ir atsakingai", ― sakė Bilotaitė.

  Temos:
  Linksmų Kalėdų! (131)

  Dar šia tema

  Kokių knygų padovanota bibliotekoms per akciją "Knygų Kalėdos"
  Nacionalinė biblioteka paskelbė skaitomiausias metų knygas
  Tegai:
  Kalėdos, Lietuva

  Svarbiausios temos