17:50 2020 Kovo 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.0977
 • RUB86.3819
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  34

  Paramą gali gauti bičių laikytojai, bitininkų asociacijos, mokslo ir studijų institucijos, veisliniai bitynai, medaus kokybės tyrimus atlikti akredituotos laboratorijos

  VILNIUS, sausio 1 — Sputnik. Šalies bitininkai nuo 2019 metų sausio 2 dienos iki vasario 4 dienos kviečiami teikti paraiškas pagal Paramos Lietuvos bitininkystės sektoriui programos priemones, skelbia Žemės ūkio ministerija.

  Paramą gali gauti bičių laikytojai, bitininkų asociacijos, mokslo ir studijų institucijos, veisliniai bitynai, medaus kokybės tyrimus atlikti akredituotos laboratorijos.

  Paraiškos bus priimamos pagal šias priemones: "Techninė pagalba bitininkams ir jų grupėms", "Kova su avilių kenkėjais ir bičių ligomis, ypač varoze", "Bičių avilių transportavimo į ganyklas racionalizavimas", "Medaus ir bičių produktų fizinių ir cheminių savybių analizė, siekiant nustatyti jų kokybines savybes", "Bičių šeimų atnaujinimas", "Bitininkystei ir bitininkystės produktams skirtos taikomųjų mokslinių tyrimų programos", "Rinkos stebėsena", "Bitininkystės produktų kokybės gerinimas, siekiant didinti jų vertę rinkoje".

  Paramos paraiškos renkamos Nacionalinės mokėjimo agentūros teritoriniuose paramos administravimo skyriuose pagal pareiškėjo gyvenamąją/buveinės vietą arba bityno registravimo vietą. Kitais adresais paraiškos nepriimamos.

  Paramos gavėjai paraiškas gali teikti ne tik tiesiogiai atvykę į teritorinį paramos administravimo skyrių, bet ir atsiųsti paramos paraišką registruotu laišku arba per pašto kurjerį.

  Atkreiptinas dėmesys į tai, kad 2019 metų paramos paraiškos ir mokėjimo prašymo formos yra pakeistos, todėl kreipiantis dėl paramos būtina užpildyti tinkamas formas.

  Dar šia tema

  Kaunas pildo socialinio būsto fondą ir perka butus
  Nuo liūčių nukentėję žemdirbiai gaus 9 mln. eurų iš biudžeto
  Tegai:
  bitės

  Svarbiausios temos