21:03 2019 Rugsėjo 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1096
 • RUB71.2243
  Šuo, archyvinė nuotrauka

  Radviliškio rajone žmonos prašymu vyras užmušė du savo šunis

  CC0 / pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  27 0 0

  Turėti trys šunys šeimininkams pradėjo kelti per daug rūpesčių ir buvo priimtas sprendimas dviem jų atsikratyti

  VILNIUS, sausio 9 — Sputnik. Baigiantis 2018-iesiems metams, 30-metis Radviliškio rajono, Minaičių kaimo, gyventojas nutarė įvykdyti žmonos prašymą ir pagaliau išspręsti šunų pertekliaus šeimoje problemą.

  Kaip praneša policija, turėti trys šunys šeimininkams pradėjo kelti per daug rūpesčių ir buvo priimtas sprendimas dviem jų atsikratyti. Primityviausiu ir nežmoniškiausiu būdu — juos nudobiant. Kieme rastu akmeniu vyras sutriuškino dviejų šunelių kaukoles ir iš kaimynų pasiskolintu kastuvu užkasė juos už ūkinio pastato.

  Kai informacija apie žiaurų elgesį su gyvūnais pasiekė Šiaulių apskrities policiją, nuvykę pareigūnai iš šeimininkų išgirdo, jog keturkojai nugaišo patys. Mat tvarte gyvenę šunys, ko gero, suėdė žiurkėms čia padėtus nuodus, apsinuodijo ir nugaišo. Įvykio vietoje buvę Radviliškio rajono policijos komisariato tyrėjai priėmė sprendimą vienerių metų bei dviejų mėnesių gyvūnėlių palaikus iškasti ir nuvežti ištirti veterinarui.

  Sausio 7 dieną pateiktoje specialisto išvadoje konstatuota, kad abiejų keturkojų mirtys yra smurtinės, jiems sulaužytos kaukolės.

  Dėl žiauraus elgesio su gyvūnais vyrui ir jo žmonai pateikti įtarimai, jiems pradėtas ikiteisminis tyrimas.

  Tam, kas žiauriai elgėsi su gyvūnu, jį kankino, jeigu dėl to gyvūnas žuvo arba buvo suluošintas, Baudžiamasis kodeksas numato viešuosius darbus arba baudą, arba areštą, arba laisvės atėmimą iki vienerių metų.

  Dar šia tema

  Vilniaus policija užkirto kelią neteisėtai prekybai pirotechnika

  Svarbiausios temos