14:58 2019 Rugpjūčio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1076
 • RUB73.3855
  Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, archyvinė nuotrauka

  Lietuvos prezidentė paskyrė naują švietimo ministrą

  CC BY-SA 3.0 / wikipedia / Alma Pater
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  24 0 0

  Anksčiau naujasis ministras vadovavo Mykolo Romerio universitetui

  VILNIUS, sausio 15 ― Sputnik. Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo paskyrė Algirdą Monkevičių į švietimo, mokslo ir sporto ministro pareigas, praneša prezidentūros spaudos tarnyba.

  Monkevičius iki šiol ėjo Mykolo Romerio universiteto rektoriaus pareigas. Be to, Monkevičius anksčiau yra ėjęs švietimo ir mokslo ministro pareigas Rolando Pakso (2000-2001), Algirdo Brazausko (2001-2004) ir Gedimino Kirkilo (2006-2008 m.) vadovautose Vyriausybėse. 

  Ministrų atsistatydinimas

  Gruodžio pradžioje Lietuvos vyriausybės vadovas Saulius Skvernelis nusprendė iš pareigų pašalinti kultūros ministrę Lianą Ruokytę-Jonsson, švietimo ir mokslo ministrę Jurgitą Petrauskienę ir aplinkos ministrą Kęstutį Navicką. Pasak jo, tokios priemonės yra būtinos reformoms tose srityse tęsti.

  Šiuo metu oficialiai paskirtas tik Kultūros ministerijos vadovas Mindaugas Kvietkauskas, kuris anksčiau ėjo Lietuvos literatūros ir tautosakos instituto vadovo pareigas.

  Президент Литвы назначила нового министра образования
  Lietuvos presidentė paskirė naują švietimo ministrą

  Kaip galimą kandidatę į Aplinkos ministerijos vadovo postą žiniasklaida įvardijo dabartinę departamento kanclerę Viliją Augutavičienę.

  Dar šia tema

  Keturių šalių transporto ministrai: ES kelių transporto rinkai gresia žlugimas
  Estijos gynybos ministras atsisakė pasiūlymo paimti paskolą ginkluotei

  Svarbiausios temos