16:13 2019 Liepos 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1223
 • RUB70.3975
  Sniego valymas

  Dėl sudėtingų eismo sąlygų "Grinda" dirba visu pajėgumu

  © Sputnik/ Alexander Lipovets
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  16 0 0

  Šiuo metu sostinės gatvėse dirba 36 druskų barstytuvai ir 12 smėlio barstytuvų, prioritetas skiriamas greitojo eismo ir magistralinėms gatvėms, kuriomis vyksta tranzitinis ir viešojo transporto eismas

  VILNIUS, sausio 18 — Sputnuk. Sinoptikams įspėjant apie itin sudėtingas eismo sąlygas, Vilniaus gatvėse dirba visa UAB "Grinda" gatvių priežiūros technika, praneša bendrovės spaudos tarnyba.

  "Dirbame visu pajėgumu, intensyviai dalijamės informacija su kitomis mieste dirbančiomis tarnybomis, operatyviai reaguojame į besikeičiančią situaciją. Dirbame visą parą, sniegą valysime tiek, kiek reikės, smėlio ir druskų mišinio atsargos pakankamos", — sako bendrovės direktorius Kęstutis Vaicekiūtis.

  Dar paryčiais sostinės gatvės buvo pabarstytos druskos ir smėlio mišiniais, todėl ant gatvių paviršiaus krintantis sniegas sparčiai tirpsta. Vis dėlto intensyvus snygis apsunkino vairavimo sąlygas.

  Žiemos sezono metu barstomos ir valomos 579 Vilniaus gatvės. Prioritetas skiriamas pagrindinėms miesto arterijoms — greitojo eismo ir magistralinėms gatvėms, kuriomis vyksta tranzitinis ir viešojo transporto eismas. Sostinės gatvėse dirba 36 druskų barstytuvai ir 12 smėlio barstytuvų.

  Situacija keliuose

  Dėl gausaus sniego eismo sąlygos sudėtingos visoje Lietuvoje, padaugėjo eismo įvykių.

  Kaip praneša LRT, Vilniaus ir Kauno apskrityse užfiksuota beveik keturios dešimtys eismo įvykių. Apie sudėtingas eismo sąlygas pranešama ir kelyje Vilnius–Kaunas, ties Bačkonių kaimu, Vilniaus link.

  Vilniuje sutriko viešojo transporto eismas.

  Sinoptikams įspėjant apie itin sudėtingas eismo sąlygas visoje šalyje, kelininkai paskelbė ekstremalią padėtį.

  Tegai:
  sniegas, Grinda

  Svarbiausios temos