15:56 2020 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.0964
 • RUB72.1052
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  71

  Respublikos gyventojai dažniausiai renkasi pilkos arba sidabrinės spalvos mašinas

  VILNIUS, sausio 19 — Sputnik. Lietuvoje pirmą kartą užregistruotų naujų automobilių skaičius padidėjo 20 procentų, praneša "Regitra".

  Tačiau nepaisant to, vis dar egzistuoja didelis atotrūkis tarp naudotų ir naujų automobilių. 2018 metais pirmą kartą įregistruotų automobilių proporcija atrodė taip: apie 84 procentus sudarė naudoti ir beveik 16 procentų — nauji.

  Vidutinis automobilių parko amžius Lietuvoje siekė 14,4 metus. Daugumos automobilių, kaip teigia "Regitra", amžius siekė nuo 11 iki 15 metų.

  "Regitros" duomenimis, dažniausiai lietuviai renkasi praktiškos — pilkos arba sidabrinės — spalvos automobilius; tai apie 40 procentų registruotų automobilių. Antrojoje vietoje pagal populiarumą yra juoda spalva, o trečiojoje — mėlyna. Į populiariausių spalvų penketuką pateko ir balta bei raudona.

  Nepaisant to, kad dyzeliniai ir benzininiai automobiliai vis dar pirmauja Lietuvoje, elektra varomų automobilių skaičius auga. Iš viso respublikoje įregistruota netoli tūkstantčio tokių automobilių. Daugiausia jų yra Vilniaus miesto ir rajono savivaldybėse.

  Dar šia tema

  "Regitra" įspėja apie sukčius: jie siūlo įgyti teisę vairuoti nelegaliais būdais
  Ką daryti, praradus numerio ženklus?
  "Regitra" išduos atnaujintus transporto priemonių registracijos liudijimus
  Kaip saugiai vairuoti iškritus sniegui
  "Regitra": kas svarbiausia įsigyjant automobilį
  Tegai:
  Lietuva, automobiliai

  Svarbiausios temos