23:59 2020 Balandžio 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.0867
 • RUB80.6900
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  76

  Nusikaltimas sukėlė didžiulį visuomenės atgarsį — šaunamasis ginklas panaudotas vidury dienos miesto dalyje, kurioje įsikūrusi miestiečių mėgiama kavinė

  VILNIUS, sausio 24 — Sputnik. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato kriminalistams pavyko atskleisti didelį atgarsį visuomenėje sukėlusį nusikaltimą, nustatyti ir sulaikyti pasikėsinimu nužudyti įtariamą asmenį, praneša Policijos departamento spaudos tarnyba.

  2018 metų gruodžio 6 dieną buvo įvykdytas didelio visuomenės dėmesio sulaukęs ir pagrįstą žmonių nerimą sukėlęs nusikaltimas, kai apie 14:30 Vilniuje, Lazdynų gatvėje, prie kavinės "Žibutė", viešojoje vietoje, panaudojus šaunamąjį ginklą, buvo pasikėsinta nužudyti vyrą (gimusį 1971 m.).

  Nusikaltimą tirti ėmėsi Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai. Kriminalistai atliko daugybę tyrimo veiksmų, patikrino ne vieną nusikaltimo versiją, apklausė kelias dešimtis liudininkų, galėjusių matyti ar suteikti vertingų duomenų apie šį nusikaltimą.

  Kruopštus, nuoseklus ir atidus darbas buvo vainikuotas sėkme nustatant įtariamą asmenį. Sausio 23-iosios rytą Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai atliko kratas sostinėje ir sulaikė šiuo nusikaltimu įtariamą vyrą (gimusį 1971 m.), kuris, kaip įtariama, konflikto su nukentėjusiuoju metu tyčia šovė tris kartus pastarajam į galvą, taip pasikėsino jį nužudyti. Pareigūnai įtaria, kad šaudyta ne tikromis kulkomis, o šratais.

  Sulaikytam vyrui pateiktas įtarimas šio nusikaltimo padarymu, jis apklaustas bei uždarytas į areštinę.

  Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras kreipėsi į Vilniaus miesto apylinkės teismą dėl griežčiausios kardomosios priemonės — suėmimo.

  Dar šia tema

  Kauno oro uoste sulaikytas nusikaltimu Lietuvoje įtariamas latvis
  Klaipėdoje sulaikyta narkotikus dideliais kiekiais platinusi grupuotė
  Tegai:
  Pasikėsinimas nužudyti, Vilnius

  Svarbiausios temos