08:55 2019 Balandžio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1209
 • RUB71.9850
  Кnygų lentyna, archyvinė nuotrauka.

  Seimo skaitykla atvers duris visuomenei

  © Photo: facebook / Vilniaus miesto savivaldybė
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  5210

  Seimo rūmų patalpose įsikūrusi skaitykla atvers savo fondus ne tik Seimo nariams ir Seimo kanceliarijos darbuotojams — jos paslaugomis galės naudotis ir visuomenė, kadangi patekti į naująsias patalpas specialaus leidimo nereikės

  VILNIUS, sausio 28 — Sputnik. Nuo pavasario sesijos Seimo skaitykla bus atvira ir visuomenei, rašoma Seimo pranešime žiniasklaidai.

  Nuo kovo 10 dienos Seimo rūmų patalpose įsikūrusi skaitykla atvers savo fondus ne tik Seimo nariams ir Seimo kanceliarijos darbuotojams — jos paslaugomis galės naudotis ir visuomenė, kadangi patekti į naująsias patalpas specialaus leidimo nereikės.

  "Labai svarbu akcentuoti — biblioteka nėra naikinama, uždaroma ar iškeliama. Skaitykla perkeliama į tame pačiame pastate esančią kitą erdvę, į kurią galės patekti visi žmonės", — kalbėjo Seimo Pirmininko pavaduotojas Arvydas Nekrošius.

  "Po skaityklos vietos pakeitimo sukauptu fondu galės naudotis bet kuris šalies gyventojas. Siekiame būti atviri žmonėms, kad parlamente jie turėtų vietą bet kada užeiti, skaityti, domėtis, bendrauti." — teigė Nekrošius.

  Be to, skaitytojams bus atviri ir Seimo Europos informacijos biuro sukaupti specializuotos literatūros fondai.

  Iki kovo 10 dienos vyks patalpų atnaujinimo darbai, todėl skaitykla laikinai lankytojų nepriims. Šioje Seimo III rūmų dalyje bus įrengta ir nauja komiteto darbui skirta posėdžių salė, kurioje bus galima patogiai priimti į posėdžius kviečiamus visuomenės atstovus.

  Dar šia tema

  Vilniuje gausėja erdvių tarptautiniams renginiams organizuoti
  Kokių knygų padovanota bibliotekoms per akciją "Knygų Kalėdos"
  Nacionalinė biblioteka paskelbė skaitomiausias metų knygas
  Lietuvos prezidentė apsilankė atnaujintoje Adomo Mickevičiaus bibliotekoje
  Tegai:
  skaitykla, Seimas

  Svarbiausios temos