11:59 2020 Rugpjūčio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB87.1809
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  206

  Važiuojant specialiai akcijai SU-MENĖK parengtu maršrutu bus galima apsilankyti net 17 įtakingiausių Vilniaus šiuolaikinio meno galerijų ir muziejų

  VILNIUS, sausio 28 — Sputnik. Vilnius sukūrė naują kultūra alsuojantį maršrutą ir kviečia SU-MENĖTI — kiekvieną vasario savaitgalį, nuo penktadienio iki sekmadienio, sostinėje kursuos du specialūs autobusai, kuriais važiuodami keleiviai galės aplankyti net 17 įtakingiausių Vilniaus šiuolaikinio meno galerijų ir muziejų, praneša savivaldybės spaudos tranyba.

  Šiuo maršrutu miestiečiai nemokamai važiuoti kviečiami vasario 1-3, 8-10, 15-17 ir 22-24 dienomis.

  Схема движения бесплатного автобуса
  © Photo : vilnius
  SU-MENĖK maršrutas

  Važiuojant specialiai akcijai SU-MENĖK parengtu maršrutu bus galima apsilankyti galerijoje "The Rooster Gallery", Nacionalinėje dailės galerijoje, Vytauto Kasiulio dailės muziejuje, VDA parodų salėje "Titanikas", visada atviroje Literatų gatvėje, projektų erdvėje "Editorial", Užupio meno inkubatoriuje, Jono Meko vizualinių menų centre, Lietuvos meno pažinimo centre "Tartle" (lankomas ekskursijų formatu), Šiuolaikinio meno centre, Galerijoje "Open Gallery", Samuelio Bako ir MO muziejuose, "Meno nišoje", galerijose "Vartai", Pamėnkalnio g. ir "(AV17) Gallery".

  Daugelyje akcijoje dalyvaujančių galerijų ir muziejų bus paruoštos specialios programos — parodas bus galima apžiūrėti kartu su menininkais, kuratoriais ar gidais, taip pat vyks kūrybinės dirbtuvės, bus rodomi kino filmai.

  Схема движения бесплатного автобуса - 2
  © Photo : vilnius
  Kuriose galerijose galima apsilankyti

  Specialiai paženklinti autobusai numatytomis datomis SU-MENĖK maršrutu kursuos nuo 11:00 iki 19:00 penktadieniais, šeštadieniais ir nuo 11:00 iki 17:00 sekmadieniais. Autobusai kursuos kas 40 min., o įlipti bei išlipti bus galima bet kurioje maršruto stotelėje. Kiekvienoje iš stotelių bus galima rasti maršruto SU-MENĖK tvarkaraščius. Tikslus maršruto tvarkaraštis skelbiamas www.stops.lt

  SU-MENĖTI verta ne tik dėl naujų potyrių ir atradimų, bet ir dėl to, kad aplankius visas renginio galerijas ir muziejus galima laimėti kvietimus į meno mugę ARTVILNIUS’19. Tereikia pasiimti renginio lankstuką pirmoje lankomoje galerijoje arba Vilniaus turizmo informacijos centre (Pilies g. 2  arba Didžioji g. 31) ir surinkti SU-MENĖK antspaudus — juos lankstuke pažymės galerijų darbuotojai. Užpildytą antspaudais lankstuką reikės palikti paskutinėje lankomoje galerijoje iki vasario 24 dienos. Laimėtojai bus skelbiami Facebook renginio paskyroje ir informuojami asmeniškai telefonu iki kovo 1 dienos.

  Daugiau informacijos pateikiama adresu www.sumenek.lt ir SU-MENĖK lankstukuose, kurių nuo sausio 25 dienos ieškokite Vilniaus turizmo informacijos centruose, o nuo vasario 1 dienos ir minėtose 17 meno galerijų.

  Dar šia tema

  Valstybė pratina pradinukus prie kultūros: pradeda veikti Kultūros pasas
  Lietuvoje bus įrengtos nemokamo "Wi-Fi" zonos už ES lėšas
  Vilniuje prasidėjo Energetikos ir technikos muziejaus rekonstrukcija
  Tegai:
  muziejai, Vilnius

  Svarbiausios temos