12:25 2019 Gruodžio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1137
 • RUB70.0885
  Lietuvos policija

  Teisiami klaipėdiečiai už narkotikų platinimą labai dideliais kiekiais

  © Depositphotos /
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kelias į pražūtį (36)
  21

  Nustatyta, kad du ne kartą teisti klaipėdiečiai neteisėtai disponavo ir platino narkotikus organizuotoje grupėje, jiems gresia laisvės atėmimas iki 15 metų

  VILNIUS, sausio 31 — Sputnik. Klaipėdos kriminalistai baigė ikiteisminį tyrimą dėl narkotikų platinimo labai dideliais kiekiais, praneša Lietuvos policijos spaudos tarnyba.

  Du su organizuotu nusikalstamumu siejami ir ne kartą teisti klaipėdiečiai sulaikyti 2018 metų vasarą po ilgalaikio uostamiesčio kriminalistų tyrimo. Kaltinamųjų išsinuomotose gamybinėse patalpose policijos pareigūnai aptiko didelius kvaišalų kiekius — apie 400 gramų kokaino, apie 50 gramų kanapių dervos, heroino; įrankius bei priemones narkotinėms medžiagoms fasuoti ir pakuoti. Sulaikytųjų gyvenamosiose vietose per kratas taip pat rasta narkotikų, netikrų pinigų bei civilinėje apyvartoje ribojamų dopingo medžiagų.

  Įtariama, kad asmenys neteisėtai disponavo ir platino narkotikus organizuotoje grupėje, tai yra pasiskirstę užduotimis ir vaidmenimis. Kaltinamiesiems talkino vieno jų sugyventinė — už netikrų pinigų realizavimą dideliais kiekiais ir melagingų parodymų davimą teista Klaipėdos miesto gyventoja.

  Baudžiamojon atsakomybėn taip pat buvo patraukti trys narkotines medžiagas įsigiję asmenys: vienam pareikštas kaltinimas dėl kvaišalų laikymo, o dviejų atžvilgiu ikiteisminis tyrimas nutrauktas nereabilituojančiais pagrindais.

  Prokuroro sprendimu laikinai apribotos įtariama nusikalstamos veikos organizatoriaus nuosavybės teisės į butą, du didelės vertės automobilius bei grynuosius pinigus. Jis suimtas. Kitiems kaltinamiesiems paskirtos skirtingos kardomosios priemonės — intensyvi priežiūra, penkių tūkstančių eurų užstatas, rašytinis pasižadėjimas neišvykti bei dokumentų paėmimas.

  Neteisėtai tam tikromis dopingo medžiagomis disponavę asmenys taip pat patraukti administracinėn atsakomybėn.

  Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais baudžiama laisvės atėmimu nuo 10 iki 15 metų.

  Temos:
  Kelias į pražūtį (36)

  Dar šia tema

  Klaipėdoje likviduota narkotikų kontrabandininkų grupuotė
  Klaipėdos kriminalistai sulaikė du narkotikų platintojus
  Klaipėdoje baigtas kanapių auginimo kvaišalams tyrimas
  Klaipėdoje sulaikyta narkotikus dideliais kiekiais platinusi grupuotė
  Tegai:
  Klaipėda, Lietuva, narkotikai

  Svarbiausios temos