21:34 2020 Rugpjūčio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1726
 • RUB86.6018
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Medicina ir sveikata (348)
  84

  Šiandien, minint Pasaulinę kovos su vėžiu dieną, specialistai primena, kad tai yra viena iš baisiausių šiuolaikinės civilizacijos ligų

  VILNIUS, vasario 4 — Sputnik. Iki 2040 metų naujų vėžio atvejų visame pasaulyje skaičius beveik padvigubės, pasakė RIA Novosti Vokietijos vėžio tyrimų centro (Das Deutsche Krebsforschungszentrum, DKFZ) Heidelberge vadovas, profesorius Michaelis Baumanas.

  "Taip, deja, mes pamatysime, kad per ateinančius kelerius metus ir dešimtmečius visame pasaulyje pastebimai padidės vėžio atvejų skaičius. Iki 2040 metų naujų atvejų skaičius beveik padvigubės", — pareiškė Baumanas.

  Pasak specialisto, Vokietijoje sergančių vėžiu žmonių skaičius taip pat padidės, tačiau šis padidėjimas bus "ne toks dramatiškas kaip kai kuriose kitose šalyse". Tačiau iki 2030 metų naujų atvejų skaičius "išaugs iki 600 tūkstančių, ypač dėl demografinės padėties", mano onkologas. Šiuo metu Vokietijoje kasmet pusė milijono žmonių suserga įvairiomis vėžio formomis.

  "Vėžio rizika didėja su amžiumi", — pridūrė profesorius.

  Pasaulinė kovos su vėžiu diena minima kasmet, vasario 4 dieną. Šios tarptautinės dienos tikslas — informuoti apie vėžį kaip apie vieną iš baisiausių šiuolaikinės civilizacijos ligų.

  Temos:
  Medicina ir sveikata (348)

  Dar šia tema

  Storosios žarnos vėžiu sergantiems pacientams — kokybiškesnis gydymas
  Mokslininkai įrodė elektroninių cigarečių žalą
  Tegai:
  vėžys

  Svarbiausios temos