14:25 2021 Kovo 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.2028
 • RUB88.6885
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  70

  Po "Luminor" susijungimo Baltijos šalyse iš viso bus atleista 800 banko darbuotojų

  VILNIUS, vasario 4 — Sputnik. Metų pradžioje įgyvendinęs susijungimą Baltijos šalyse, "Luminor" diegia naują veiklos modelį ir planuoja mažinti darbuotojų skaičių, rašoma banko pranešime spaudai.

  Per 2019 metus Lietuvoje "Luminor" atleis 420 darbuotojų, pokyčiai palies visus organizacijos struktūros lygius. Estijoje ir Latvijoje organizacijos atitinkamai sumažės 130 ir 250 darbuotojų.

  Iš viso šiuo metu "Luminor" banke Baltijos šalyse dirba apie 3000 darbuotojų.

  Užbaigęs juridinį susijungimą, po kurio Estijoje įkurta banko būstinė valdo banko skyrius Lietuvoje ir Latvijoje, "Luminor" pradeda transformacijos etapą, kurio metu keičiamas veiklos modelis — neliks besidubliuojančių pareigybių, kai kurių vadovybės lygių. Taip pat naujas veiklos modelis leis optimizuoti veiklą ir sparčiau investuoti į technologinius sprendimus.

  "Supaprastintas veiklos modelis leis mums sumažinti veiklos išlaidas ir daugiau investuoti į naujus sprendimus. Organizacijos mažėjimas bus įgyvendintas etapais visus 2019 metus. Su darbuotojais atsisveikinsime pasiūlydami papildomas išmokas, taip pat organizuosim mokymus bei individualias konsultacijas žengiant į kitą karjeros etapą", — sako "Luminor" Lietuvos skyriaus vadovas Andrius Načajus.

  "Luminor" siekia teikti šiuolaikiškas finansines paslaugas vietos bendrovėms ir finansiškai aktyviems žmonėms Baltijos šalyse. Bankas planuoja atnaujinti produktus ir paslaugas klientams, pertvarkyti skaitmeninius kanalus, stiprinti klientų aptarnavimą ir bendradarbiavimą su partneriais.

  Dar šia tema

  "Luminor" ekonomistas paaiškino, kodėl Lietuva negaus pusės milijardo eurų
  Tegai:
  Lietuva

  Svarbiausios temos