08:56 2019 Balandžio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1209
 • RUB71.9850
  Anglų kalbos vadovėlis

  Lietuvos profsąjungos pasipiktino tuo, kad policijos vadovas mokosi anglų kalbos

  © Photo: Depositphotos
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  60 0 0

  Anot profsąjungų, tai reiškia, kad Lietuvoje taikomi "dvigubi standartai" valstybės tarnautojams

  VILNIUS, vasario 9 — Sputnik. Lietuvos profesinės sąjungos pasipiktino tuo, kad policijos generalinis komisaras Linas Pernavas darbo metu mokosi anglų kalbos, praneša LRT.

  LRT duomenimis, dabar policijos generalinio komisaro anglų kalbos pamokos trunka šešias valandas — nuo 8:30 iki 14:20. Pasak jo, pamokos netrukdo darbui. Kaip pareiškė pats Pernavas, jis yra pasiekęs antrą iš trijų esamų kalbos lygių, iš egzaminų gauna 80–90 procentų.

  Tačiau profesinės sąjungos netiki policijos vadovo pareiškimu, kad mokymas netrukdo darbui. Anot jų, yra taikomi dvigubi standartai, nes paprasti pareigūnai negali sau leisti mokytis darbo metu.

  Kaip pareiškė profesinių sąjungų vadovė Inga Ruginienė, jei mokslai nėra būtinybė darbe, už juos turėtų susimokėti pats darbuotojas ir mokytis ne darbo metu.

  Reaguodamas į tai Valstybės tarnybos departamentas pažymėjo, kad apie kursų būtinumą sprendžia darbdavys, šiuo atveju — valstybė.

  Departamento duomenimis, pernai užsienio kalbos mokėsi 1800 tarnautojų. Vidutiniškai mokymai vienam tarnautojui kainavo 90 eurų.

  Dar šia tema

  Policija padovanos pavyzdingiausiems vairuotojams nemokamą mašinos plovimą
  Vilniau, mes tave saugome — policija pasveikino sostinę su gimtadieniu
  Policijos pareigūnai vos nepartrenkė pėsčiojo
  Tegai:
  Linas Pernavas, Lietuva, Policijos departamentas

  Svarbiausios temos