14:58 2019 Birželio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1394
 • RUB71.7127
  Pasienio komtrolės punktas, archyvinė nuotrauka

  Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje gali atsirasti nauji kontrolės punktai

  © Sputnik / Виктор Толочко
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  9310

  Šiuo metu Baltarusija aptarinėja šį klausimą su Lietuva

  VILNIUS, vasario 10 — Sputnik. Keturi supaprastintos kontrolės punktai prie Baltarusijos sienos su Lietuva gali gauti tarptautinį statusą, praneša Sputnik Baltarusija su nuoroda į Baltarusijos valstybinio pasienio komiteto vadovo Anatolijaus Lapo pareiškimą "SB" laikraštyje.

  Pasak jo, Valstybinis pasienio komitetas ir Valstybinis muitinės komitetas aptarinėja šį klausimą su Lietuva. Kalbama apie supaprastintos kontrolės punktus "Tverevičius – Vidzy", "Adutiškis – Moldeviči", "Eišiškės – Dotiškės" ir "Latežeris – Porečje".

  Lietuvos ir Bltarusijos pasienis, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Василий Семашко

  Šiuo metu Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje veikia penki tarptautiniai pasienio kontrolės punktai: "Privalka – Raigardas", "Beniakonys – Šalčininkai", "Kamennyj Log – Medininkai", "Šumskas-Loša" ir "Kotlovka-Lavoriškės".

  Kontrolės punktas "Šumskas – Loša" šį statusą įgijo tik 2017 metų vasario mėnesį. Tai leido sumažinti apkrovą punkte "Kamennyj Log".

  Valstybinio pasienio komiteto vadovas priminė, kad atnaujinimo darbai pagrindiniuose kontrolės punktuose pasienyje su Latvija, Lietuva ir Lenkija jau baigti. Be to, netrukus turėtų prasidėti modernizavimo darbai punkte "Kamennyj Log".

  Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje periodiškai susidaro automobilių eilės, dažniausiai tai vyksta prieš savaitgalius ir šventes. Labiausiai perkrautas yra pasienio punktas "Kamennyj Log".

  Dar šia tema

  Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė du teisėsaugos ieškomus lietuvius
  Beveik pusė tūkstančio sunkvežimių laukia įvažiavimo į Lietuvą pasienyje su Baltarusija
  Siena Ukrainos ir Rusijos pasienyje "sumažėjo"
  Lenkija stiprina pasienio su Kaliningrado sritimi apsaugą
  Tegai:
  Lietuva, Baltarusija

  Svarbiausios temos