06:18 2020 Vasario 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0840
 • RUB70.7943
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  76

  Kareivių ir Verkių gatvių sankryžoje bus įrengtos dvi papildomos eismo juostos, paklota nauja asfalto danga bei atsiras reguliuojami kairieji posūkiai; taip pat bus nutiestas naujas pėsčiųjų ir dviračių takas

  VILNIUS, vasario 12 — Sputnik. Šį pavasarį Vilniuje prasidės Kareivių ir Verkių gatvių sankryžos rekonstrukcija, praneša sostinės savivaldybė.

  Sankryžoje bus įrengtos dvi papildomos eismo juostos, viena jų — viešajam transportui. Taip pat bus nutiestas naujas pėsčiųjų ir daugiau kaip pusės kilometro ilgio dviračių takas, bus įrengtos eismo saugumo salelės, pėsčiųjų perėjos, neregių vedimo sistema.

  "Kareivių gatvėje yra gera transporto infrastruktūra, tačiau neužtikrintas pakankamas transporto srautų pralaidumas sankryžoje. Dėl nereguliuojamo kairiojo posūkio iš Verkių gatvės į Kareivių gatvę ir nepakankamo pralaidumo, kildavo eismo įvykių bei susidarydavo spūstys. Vienoje judriausių Vilniaus sankryžų imamės būtinų pokyčių dėl visų eismo dalyvių saugumo", — teigia Vilniaus vicemeras Linas Kvedaravičius.

  Rekonstruojamoje sankryžoje bus paklota nauja asfalto danga, šaligatviai, bortai, atsiras naujas ženklinimas ir apželdinimas. Be to, sankryžoje atsiras reguliuojami kairieji posūkiai, kurie suteiks daugiau saugumo ir pagerins šios atkarpos pralaidumą.

  Kareivių ir Verkių gatvių sankryžos rekonstrukcijos projekto vertė — daugiau kaip 2 mln. eurų. Vilniaus miesto savivaldybė projektui įgyvendinti skyrė daugiau kaip 700 tūkst. eurų, likusias lėšas (1,3 mln. eurų) skyrė Europos Sąjunga. Projektą įgyvendinti planuojama per šiuos metus.

  Dar šia tema

  Kelią Vilnius-Utena žada rekonstruoti iki 2020 metų
  Kaip atrodo rekonstruota Antakalnio gatvė
  Ketinama rekonstruoti Geležinio Vilko gatvės lietaus nuotekynę
  Tegai:
  rekonstrukcija, Vilnius

  Svarbiausios temos