23:11 2020 Balandžio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.0885
 • RUB82.5675
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (314)
  0

  Automobilio dugne buvo įrengtos slėptuvės su 3,7 kg kokaino ir 25 kg marihuanos, bendra sulaikytų kvaišalų vertė juodojoje rinkoje — 620 tūkst. eurų, įtariamajam gresia iki penkiolikos metų laisvės atėmimo bausmė

  VILNIUS, vasario 13 — Sputnik. Pirmadienį muitininkų patrulis Juragiuose sulaikė automobilį "BMW" X6 su 3,7 kg kokaino ir 25 kg marihuanos kontrabanda, kvaišalų vertė juodojoje rinkoje — daugiau nei pusė milijono eurų, praneša VSAT spaudos tarnyba.

  Pirmadienį sustiprintą kontrolę kelyje Kaunas – Marijampolė vykdęs Kauno teritorinės muitinės mobiliosios grupės patrulis Juragių miestelyje sustabdė link Kauno važiavusį automobilį "BMW" X6.

  Vairuotojas, latvių tautybės Rusijos pilietis, sustabdytas labai susijaudino, sakėsi grįžtantis iš kelionės Lenkijos Gdansko mieste, kur lankė gimines. Be to, iškart pasiteiravo, ar pareigūnai neturi su savim vaistinėlės (nors tokią turėjo ir savo mašinoje), mat, jis jaučiasi blogai ir turi problemų su širdimi.

  Tuo metu automobilį apžiūrinėjusių muitinės kinologų šuo aktyviai susidomėjo "BMW" X6 dugnu. O ir pareigūnai atkreipė dėmesį, kad vairuotojas apsirengęs itin lengva apranga — su trumparankoviais vasariniais marškinėliais, be kojinių ir t.t. Be to, mašinos bagažinėje buvo pilna prekių su etiketėmis, kuriose kainos nurodytos eurais.

  Nusprendus "BMW" detaliai patikrinti rentgeno kontrolės sistema Kybartuose, vairuotojo elgesys tapo dar keistesnis, o pareigūnai rimtai susirūpino žmogaus sveikata, nes vairuotojas net ėmė alpti.

  Vis dėlto patikrinimo išvengti nepavyko: jo metu buvo nustatyta, kad automobilio dugne įrengtos slėptuvės, iš kurių pareigūnai ištraukė 12 paketų su kokainu (iš viso 3,7 kg) ir 109 paketus su marihuana (25 kg).

  Bendra sulaikytų kvaišalų vertė juodojoje rinkoje — 620 tūkst. eurų. Muitininkai taip pat sulaikė ir 2018 metais pagamintą "BMW" X6 (jo vertė — apie 100 tūkst. eurų).

  Dviem paroms buvo sulaikytas ir Rusijos pilietis, o Muitinės kriminalinės tarnybos Kauno skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl labai didelio kiekio narkotikų kontrabandos.

  Įtariamajam gresia laisvės atėmimo bausmė nuo dešimties iki penkiolikos metų.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (314)

  Dar šia tema

  Traukiniu buvo vežama apie 300 tūkst eurų vertės rūkalų kontrabanda
  Sostinėje sulaikyta šimto tūkstančių eurų vertės kontrabanda
  Šalčykščios upėje rasta 45 tūkst eurų vertės kontrabanda
  Rusijos pilietis buvo sulaikytas su kontrabanda Kybartuose
  Tegai:
  kontrabanda, Kaunas

  Svarbiausios temos