13:00 2020 Rugpjūčio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1783
 • RUB85.6858
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  108

  Dėl statybininkų pažeistos šilumos tiekimo trasos Smolensko gatvėje daliai Naujamiesčio gyventojų ir įmonių laikinai nutrauktas šilumos ir karšto vandens tiekimas

  VILNIUS, vasario 13 — Sputnik. Dėl pažeistos trasos Smolensko gatvėje laikinai nutrauktas šilumos ir karšto vandens tiekimas, praneša Vilniaus šilumos tinklai.

  Šiandien, apie 15:00, Vilniaus Naujamiesčio mikrorajone, netoli pastato, esančio Smolensko g. 19, darbus vykdanti bendrovė "Unipresta" pažeidė šilumos trasos vamzdyną. Dėl šios priežasties buvo užfiksuotas stipriai padidėjęs termofikacinio vandens nuotėkis.

  VŠT buvo priversti laikinai nutraukti šilumos ir karšto vandens tiekimą tam, kad būtų galima lokalizuoti ir suremontuoti pažeistą termofikacinio vandens vamzdyną.

  Tiekimas nutrauktas 25 objektams Smolensko g. 6, 10A, 11, 13, 15, Birželio 23-iosios g. 2, 4, 6, 8/2, 10A (4, 5), Statybininkų g. 1, 4, 8, Naugarduko g. 53, 55.

  "Imamės visų įmanomų veiksmų, siekdami nustatyti tikslią šilumos trasos pažeidimo vietą ir jo mastą, kad galėtume greičiau pašalinti sukeltą avariją ir atstatyti įprastą termofikacinio vandens tiekimą vartotojams. Kada avariją bus pašalinta — informuosime vėliau, kai tik bus nustatyti konkretūs trasos pažeidimai", — sako VŠT Technikos direktorius Jevgenijus Sakovičius.

  Naujamiesčio gyventojai, kurie naudojasi savitarnos svetaine, apie laikiną šilumos ir karšto vandens tiekimo nutraukimą informuoti individualiai jų nurodytais elektroninio pašto adresais, daugiabučių namų laiptinėse iškabinti skelbimai, apie avariją informuoti pastatų administratoriai.

  "Patirtą žalą ir nuostolius įvertinsime, atlikę visus avarijos padarinių šalinimo darbus. Pirmiausia turime atstatyti šildymą pastatams, ypač neramu dėl gyventojų, kuriems žiemos metu nutrauktas šilumos ir karšto vandens tiekimas", — sako Sakovičius.

  Tegai:
  karštas vanduo, šildymas, Lietuva

  Svarbiausios temos