12:54 2019 Gegužės 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1171
 • RUB71.7625
  Knygų mugė, archyvinė nuotrauka.

  Į Vilniaus knygų mugę — specialus viešojo transporto maršrutas

  © Sputnik / Андрей Богданов
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  60 0 0

  Šis maršrutas apims ne tik centrinę miesto dalį, tačiau ir nuo centro prieigų nutolusius rajonus, o jame galios įprastiniai viešojo transporto bilietai

  VILNIUS, vasario 18 — Sputnik. Vasario 21-24 dienomis sostinėje vykstant tradicinei Vilniaus knygų mugei, pirmą kartą kursuos specialus maršrutas 177R Parodų rūmai–Ozo g., kuriuo vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami patogiai keliauti į renginį ir iš jo, praneša sostinės savivaldybė.

  Šis maršrutas apims ne tik centrinę miesto dalį, tačiau ir nuo centro prieigų nutolusius rajonus, o jame galios įprastiniai viešojo transporto bilietai. Taip pat mugės metu iš miesto centro (nuo stotelės Arkikatedra) kas 20 minučių kursuos trys specialūs nemokami autobusai, kurie išsiskirs specialiu mugės ženklinimu ir lankytojus veš iki "Litexpo" ir atgal.

  177R Parodų rūmai–Ozo g. maršrute galios įprastiniai sostinės viešojo transporto bilietai — vilniečio kortelė, kurią, kaip visuomet, galima aktyvinti pačiuose autobusuose bei troleibusuose, taip pat mobiliosiose programėlėse m.Ticket ar Trafi aktyvinti bei iš vairuotojo pirkti bilietai.

  Карта маршрута к выставочному центру LITEXPO
  Maršruto žemėlapis.

  Šio maršruto autobusai stos stotelėse Ozo žiedas, Licėjus, Pramogų arena, Tauragnų, Giedraičių, Broniaus Laurinavičiaus skv., Žalgirio, Kalvarijų turgus, Žaliasis tiltas, Operos ir baleto teatras, Kražių, Juozo Tumo-Vaižganto, Mikalojaus Konstantino Čiurlionio, Simono Konarskio, Vingis, Savanorių prospektas, Gerosios Vilties, Eigulių, Miškiniai ir LITEXPO. Autobusai keleivius veš iki pat parodų ir kongresų centro "Litexpo", o atgal grįš tokia pačia trasa.

  177R Parodų rūmai–Ozo g. autobusų eismo tvarkaraštis pateikiamas apačioje, o nuo vasario 18 d. bus skelbiamas ir interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt.

  Kaip įprastai, stotelėje LITEXPO Lazdynų ir Savanorių pr. kryptimis stos 13, 16, 18 maršrutų troleibusai ir 21, 54 maršrutų autobusai. Be to, keleivių patogumui mugės metu šioje stotelėje abiem kryptimis papildomai stos ir 2G maršruto autobusai.

  Taip pat mugės metu kursuos trys specialūs autobusai, kurie lankytojus nemokamai veš iš miesto centro į "Litexpo" ir atgal. Kursuodami šiuo maršrutu autobusai stos penkiose stotelėse — Arkikatedra, Operos ir baleto teatras, Juozo Tumo-Vaižganto, Savanorių prospektas ir LITEXPO. Šie specialiu "Vilniaus knygų mugės" ženklinimu pažymėti autobusai kursuos kas 20 minučių.

  Dar šia tema

  Lietuviški ženklai pasaulyje: sostinėje vyks didelė knygų mugė
  Vilniaus knygų mugė praturtins naujomis mintimis ir įžvalgomis
  Skaitau Lietuvą, skaitau pasaulį: Vilniuje vyks didelė knygų mugė
  Tegai:
  viešasis transportas, maršrutas

  Svarbiausios temos