04:40 2020 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0818
 • RUB70.6675
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  69

  VMI grąžins pinigus į banko sąskaitas, todėl gyventojams nereikės rūpintis jokiais papildomais prašymais ar kitais dokumentais

  VILNIUS, vasario 19 — Sputnik. Valstybinė mokesčių inspekcija vasario mėnesį gyventojams grąžins žemės mokesčio permokas, rašoma pranešime žiniasklaidai.

  Perskaičiuotas žemės mokestis Jurbarko r., Vilkaviškio r., Raseinių r., Kazlų Rūdos, Utenos r., Kretingos r., Marijampolės bei Rietavo savivaldybėse. Iš viso mokesčių mokėtojams bus grąžinta 1,12 mln. eurų.

  Automobiliai
  © Sputnik / Виталий Белоусов

  Permokos susidarė savivaldybių taryboms po šio mokesčio sumokėjimo termino pritaikius papildomas lengvatas.

  "Gyventojams nereikia rūpintis jokiais papildomais prašymais ar kitais dokumentais. Jei dėl papildomų savivaldybių tarybų patvirtintų šio mokesčio lengvatų jiems susidarė permoka, mokesčių administratorius ją grąžins į banko sąskaitas savo iniciatyva", — teigia VMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Stasė Aliukonytė-Šnirienė, pažymėdama, kad perskaičiavimas palietė daugiau nei 57,6 tūkst. gyventojų.

  VMI duomenimis, iš viso šalyje yra per milijoną žemės mokesčio mokėtojų, tačiau dėl savivaldybių nustatytų lengvatų šį mokestį mokėjo ne visi žemės savininkai, o 717,7 tūkst. gyventojų ir įmonių. Praėjusiais metais apskaičiuota žemės mokesčio suma siekė 40,28 mln. eurų.

  Dar šia tema

  VMI paskelbė didžiausius mokesčių mokėtojus 2018 metais
  Tegai:
  Lietuva, Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI)

  Svarbiausios temos