01:17 2020 Sausio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1085
 • RUB68.2075
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (229)
  53

  Naujas tualetas, atidarytas šių metų pradžioje Kauno pilies prieigose, apsiėjo beveik tris kartus pigiau

  VILNIUS, vasario 25 — Sputnik. Garsusis "auksinis tualetas" Kaune skaičiuoja paskutines dienas, jį ketinama parduoti aukcione, praneša Miesto savivaldybės spaudos tarnyba.

  Pranešama, kad viešasis tualetas buvo pastatytas Kauno pilies prieigose prieš dešimt metų už 153 tūkstančius eurų. Šiuo metu šiš jūrinis konteineris yra surūdijęs ir nebetinkamas naudoti.

  Šių metų pradžioje netoliese atidarius naują viešąjį tualetą, "auksinis" buvo užrakintas ir užkonservuotas.

  "Daugeliui kauniečių "auksinis tualetas" yra praeityje Kauną stabdžiusio sąstingio ir apsileidimo simbolis. Nors jis nebetinkamas naudoti, bandysime jį parduoti aukcione ir bent maža dalimi kompensuoti nuostolius, kurie Kaunui buvo padaryti jo pastatymo istorijos metu", — teigė Kauno vicemeras Andrius Palionis.

  Šių metų pradžioje Kauno pilies prieigose (Jonavos g. 1) atidarytas naujas viešasis tualetas gerokai skiriasi nuo savo pirmtako. Miestui priklausančiame pastate įrengtame tualete erdvu, šilta ir švaru. Vyrams skirtoje erdvėje įrengtas pisuaras ir dvi kabinos, moterų tualete — penkios kabinos, dar viena kabina pritaikyta neįgaliesiems. Apsilankymas visą parą veikiančiame viešajame tualete kainuoja 0,29 euro.

  Kaunas pristato naujuosius autobusus >>

  Naujo viešojo tualeto įrengimas bendrovei "Kauno švara" kainavo 59,4 tūkstančio eurų — beveik trigubai pigiau, nei miestui kainavo "auksinis tualetas".

  Temos:
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (229)

  Dar šia tema

  Senieji Kauno troleibusai pavirto gatvės meno kūriniais
  Kaunas aukcionuose už patrauklią kainą parduoda butus
  Kaune prasidėjo modernios irklavimo bazės statybos
  Kauno centre vietoje prekybos centro bus statomas viešbutis "Moxy"
  Tegai:
  Kaunas

  Svarbiausios temos