19:07 2020 Lapkričio 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1980
 • RUB91.1439
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  70

  Konkurse kviečiami dalyvauti STEM — gamtos, technologijų, inžinerijos ir matematikos — mokslų studentai

  VILNIUS, vasario 25 — Sputnik. Kosminių technologijų naujovėmis besidomintys studentai kviečiami dalyvauti prestižiniame stažuočių konkurse NASA Ames mokslinių tyrimų centre, įsikūrusiame Silicio slėnyje, JAV Kalifornijos valstijoje, praneša Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

  Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra jau penktą kartą organizuoja nacionalinę atranką į šį konkursą ir kviečia studentus išbandyti jame savo jėgas.

  Stažuočių NASA metu Lietuvos studentai galės prisidėti prie tarptautinių komandų, dirbančių su pažangiausiais moksliniais tyrimais, siūlyti naujas idėjas, padedančias spręsti kosmoso pramonės problemas.

  Konkurse kviečiami dalyvauti STEM — gamtos, technologijų, inžinerijos ir matematikos — mokslų studentai. Numatoma rudens stažuotės trukmė NASA Ames tyrimų centre — 16 savaičių (2019 metų rugpjūčio 26 d. — gruodžio 13 d.).

  Nacionalinį konkursą laimėjusiam studentui MITA skirs stipendiją dalinėms kelionės, apgyvendinimo, maitinimo, sveikatos draudimo, vietinio viešojo transporto JAV išlaidoms padengti.

  Lietuvių studentų stažuotes NASA finansuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Galutinį sprendimą dėl studentų atrankos priima NASA.

  Lietuva patenka tarp 3 Europos ir 12 pasaulio šalių, kurios turi sutartis su NASA ir gali siųsti savo studentus stažuotėms. 2015–2018 metais iš viso stažuotes NASA atliko net 21 studentas iš Lietuvos.

  Paraiškas konkursui bus galima teikti iki 2019 metų kovo 15 dienos el. paštu info@mita.lt.

  Visa reikalinga informacija apie studentų stažuočių NASA konkursą: www.mita.lt.

  Dar šia tema

  Užsienio lituanistikos centrų studentai gavo Būgos stipendijas
  Lietuvos studentai renkasi Prancūziją
  Meniškas moliūgų pjaustymas: NASA išrinko geriausius darbus
  NASA sukūrė įspūdingą vaizdo įrašą apie tai, kaip praeina diena ant Mėnulio paviršiaus
  Tegai:
  konkursas, studentai

  Svarbiausios temos