12:25 2020 Sausio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1035
 • RUB68.1692
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  74

  Operacijos metu buvo sulaikyti šeši nuo dvidešimties iki dvidešimt šešerių metų amžiaus asmenys

  VILNIUS, kovo 1 — Sputnik. Elektrėnuose policijos pareigūnai sulaikė tris asmenis, įtariamus narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimu.

  Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu. Ikiteisminio tyrimo metu pareigūnai nustatė, kad elektrėniškis (gimęs 1974 m.) bei Kaišiadorių rajono gyventojas (gimęs 1971 m.) Elektrėnuose platina narkotines medžiagas — heroiną, karfentanilį.

  Vasario 28 dieną policijos pareigūnai Žiežmariuose, Kaišiadorių r., narkotinių medžiagų perdavimo metu sulaikė abu šiuos įtariamuosius.

  Šios operacijos metu buvo sulaikyti šeši asmenys, tame tarpe ir vartojantys narkotines medžiagas, jų amžius nuo dvidešimties iki dvidešimt šešerių metų. Trys sulaikytieji uždaryti į areštinę, dėl keturiasdešimt ketverių metų elektrėniškio ir keturiasdešimt septynerių metų Kaišiadorių rajono gyventojo bus kreipiamasi į teismą dėl kardomosios priemonės — suėmimo skyrimo. Šie du įtariamieji, neseniai išėję iš įkalinimo įstaigų, policijai yra gerai žinomi, yra daug kartų teisti už įvairius sunkius nusikaltimus. Jie Elektrėnuose stengėsi suburti nusikalstamą grupę, kuri platintų narkotines medžiagas bei darytų kitus nusikaltimus.

  Atliktų kratų metu buvo rasta ir paimta nedideli kiekiai, įtariama, narkotinės medžiagos — karfentanilio, psichotropinės tabletės.

  Dar šia tema

  Kauno rajone sulaikytas prabangus "BMW" su kanapių ir kokaino kontrabanda
  Vilniuje buvo prekiaujama maisto papildais, kurių sudėtyje yra kanabinoidų
  Tegai:
  narkotikai, Elektrėnai

  Svarbiausios temos