12:07 2019 Gruodžio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1077
 • RUB70.4627
  Lijant, archyvinė nuotrauka

  Vilniaus rajone moteris mirtinai partrenkė pėsčiąjį

  © Photo: Pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  42

  Iš viso per parą užfiksuoti trys eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės, ir 202 techniniai eismo įvykiai

  VILNIUS, kovo 6 — Sputnik. Antradienį, kovo 5-ąją, Užgavėnių dieną, Eismo įvykių informacinėje sistemoje įvesti 3 eismo įvykių duomenys. Viename jų žuvo 58 metų pėsčiasis, pranešame laidos "Reidas" Facebook paskyroje.

  Sužeisti du eismo dalyviai. Esant šlapiai kelio dangai — 2 įvykiai.

  Vakare, apie 18:40, Vilniaus rajone, Pagirių kaime, kelyje Kirtimai–Pagiriai–Baltoji Vokė, lyjant, 44 metų moters vairuojamas automobilis "Toyota Auris" partrenkė ir mirtinai sužalojo važiuojamąja kelio dalimi transporto priemonių važiavimo kryptimi ėjusį 58 metų pėsčiąjį. Vairuotoja ir su ja važiavęs 12 metų berniukas nenukentėjo.

  Per parą policija gavo 202 pranešimus apie techninius eismo įvykius (juose žmonės nenukentėjo). Pradėti 9 ikiteisminiai tyrimai dėl vairuotojų padarytų nusikalstamų veikų, t. y. transporto priemonių vairavimo apsvaigus nuo alkoholio, kai nustatytas daugiau negu 1,5 promilės girtumas (Baudžiamojo kodekso 281 str. 7 d.).

  Pavakarę Pasvalio rajone, Vytartų kaimo teritorijoje, kelyje Raudonpamūšis–Vienžindžiai–Vytartai, tiesiame ruože į priešpriešinio eismo juostą įvažiavo ir nuo kelio nuvažiavęs į medį atsitrenkė automobilis "Audi 80 Avant", kurį vairavo 60 metų vyras. Į ligoninę nuvežtas 31 metų keleivis (sėdėjo galinėje sėdynėje), jam paskirtas ambulatorinis gydymas. Vairuotojas ir 48-erių keleivis nenukentėjo.

  Be to, vakare, apie 22:03, Kėdainių rajone, Okainių kaime, kelyje Šėta–Okainiai–Truskava, vairuojamo automobilio "Honda" nesuvaldė 55 metų vyras. Kelio vingyje į kairę automobilis nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Nukentėjo vairuotojas (nuvežtas į ligoninę), jis, įtariama, buvo neblaivus.

  Dar šia tema

  Šilutės rajone per eismo įvykį žuvo jauna moteris ir devynmetė
  Kėdainių rajone per avariją žuvo 22-ejų rankininkė Goda Tuomaitė
  Tegai:
  eismo įvykiai, vairuotojai, pėstieji, pėsčiasis

  Svarbiausios temos