04:32 2021 Sausio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  79

  Pagrindiniu šventės akcentu šiemet taps roko koncertas Vytauto Didžiojo karo muziejaus kiemelyje

  VILNIUS, kovo 7 — Sputnik. Ateinantis pirmadienis Kaune bus ypatingas: kauniečiai švęs Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, skelbia Kauno savivaldybė.

  Šventinėje programoje — iškilmingi minėjimai, įdomūs renginiai ir roko koncertas.

  "Šią dieną Kaunas švenčia ypač jaunatviškai ir linksmai, nes būtent šis miestas visuomet buvo, yra ir bus veržlus, drąsus ir Laisvas. Kauniečiai kviečiami švęsti išradingai ir džiugiai, linksmintis su geriausiais šalies atlikėjais, susitikti ir kartu pajusti vienybės ir bendrystės jausmą, kurį mums dovanoja Nepriklausomybė", — sakė Kauno vicemeras Simonas Kairys.

  Pagrindiniu šventės akcentu šiemet taps roko koncertas Vytauto Didžiojo Karo muziejaus kiemelyje. Koncerte savo dainas atliks grupės "Biplan", Tomas Sinickis, ir "Colours Of Bubbles". Koncerto pradžia — 12:40 valandą.

  Visą Kovo 11-ąją miestiečiai turės galimybę šventinius renginius pasiekti patogiai ir nemokamai — viešasis transportas tądien keleivius veš be mokesčio. Kovo 11-osios rytą kauniečius į šventas mišias kvies Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedra bazilika ir Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčia. Po jų veiksmas persikels į Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelį.  Čia 11:30 val. kauniečiams pasirodys pučiamųjų instrumentų orkestras "Ąžuolynas".

  Šventės dieną mieste nemokamai duris atvers Kauno muziejų filialai. Kauno muziejaus Rotušės, Pilies, tautinės muzikos ir K. Petrausko skyriai lankytojų lauks 12:00 – 17:00 val.

  Kovo 11-osios vakarą mieste užbaigs Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono organizuojamas renginys, vyksiantis prie Kauno pilies (pradžia 20 val.). Šventės programoje — virvės traukimas, estafetė mažiesiems ir kiti žaidimai. Renginio svečiai bus vaišinami karinė koše ir arbata, vyks muzikiniai pasirodymai. Visą renginį vainikuos Lietuvos Respublikos himno giedojimas ir karšto oro šviestuvų paleidimas už Laisvę ir už Lietuvą.

  Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena
  © Sputnik
  Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

  Dar šia tema

  Kovo 11-ąją rengiamos nemokamos ekskursijos Gedimino pilies bokšte
  Kovo 11-osios minėjimas Vilniuje: eitynės, ekskursijos ir nemokamas viešasis transportas
  Minint Kovo 11-ąją: Čikagos dangoraižiai nušvis Lietuvos vėliavos spalvomis
  Tegai:
  koncertas, Vytauto Didžiojo karo muziejus

  Svarbiausios temos