07:04 2019 Gegužės 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1139
 • RUB72.0525
  Kūdikis, archyvinė nuotrauka

  Kaunietis, kaltinamas sunkiai sutrikdęs sveikatą 4 mėnesių sūnui, stos prieš teismą

  CC0
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  34 0 0

  Dvylika kartų teistas kaunietis, įtariama, tyčia smurtavo prieš kūdikį — jį spardė ir daužė kumščiais į įvairias kūno vietas

  VILNIUS, kovo 13 — Sputnik. Kauno apygardos teismui perduota nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje 24 metų kaunietis H. N. kaltinamas savo mažamečiam sūnui, sulaukusiam vos 4 mėnesių, sunkiai sutrikdęs sveikatą ir sukėlęs pavojų jo gyvybei, praneša Prokuratūros spaudos tarnyba.

  Antrankiai
  © Photo : ГУ МВД России по Красноярскому краю

  Kauno apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Auksė Lipkevičienė įsitikinusi — įvykis galėjo pasibaigti tragiškai, tad būtina izoliuoti kaltinamąjį nuo visuomenės.

  Žiaurus nusikaltimas įvyko praėjusių metų rugsėjo 23-osios naktį, kuomet 12 kartų teistas H. N., įtariama, tyčia smurtavo prieš kūdikį — jį spardė ir daužė kumščiais į įvairias kūno vietas. Įtariama, kad kaltinamasis smurtavo prieš sūnų nesugebėdamas nuraminti, kai šis verkė.

  Šiuo metu teismo proceso pradžios kaltinamasis laukia suimtas. Vyras pripažįsta dėl nusikalstamos veikos padarymo ir teigia, kad iš tos nakties mažai ką atsimena.

  Pasak šiam ikiteisminiam tyrimui vadovavusios prokurorės, šiai įtariamai kauniečio nusikalstamai veikai didelę įtaką turėjo apsvaigimas nuo alkoholio ir narkotinių medžiagų.

  "Svarbiausia, kad 4 mėnesių kūdikis išgyveno, tačiau labai gaila, kad mažamečio tėtis vartojo alkoholį ir narkotines medžiagas, nors turėjo atsakingai prižiūrėti sūnų. Šioje istorijoje išvengta blogiausio — kūdikio žūties, tačiau nedaug trūko iki to, kad viskas būtų pasibaigę mirtimi", — sakė prokurorė.

  Baudžiamasis kodeksas kaltinamajam H. N. numato įvairias bausmes, tarp kurių — laisvės atėmimas iki dvylikos metų.

  Dar šia tema

  Prokuratūra: 7 mėnesių kūdikis Šiauliuose mirė dėl sukrėsto vaiko sindromo
  Lietuvei už naujagimių nužudymą gresia laisvės atėmimas iki gyvos galvos
  Prieš vaikus smurtavusi darželio darbuotoja išvengs baudžiamosios atsakomybės
  Tegai:
  kūdikis, teismas, Kaunas

  Svarbiausios temos