11:52 2019 Gegužės 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1171
 • RUB71.7625
  Olimpinė čempionė, viena geriausių Lietuvos plaukikių Rūta Meilutytė

  Rūta Meilutytė turi sveikatos problemų

  © Photo: facebook / Rokas Darulis
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  86 0 0

  "Auksinė Lietuvos žuvelė" pastaruoju metu treniravosi Los Andžele su žinomu treneriu Davidu Salo. Paskutinį kartą ji dalyvavo didžiosiose varžybose praėjusių metų gruodį

  VILNIUS, kovo 14 — Sputnik. Olimpinė čempionė, viena geriausių Lietuvos plaukikių Rūta Meilutytė nutraukė treniruotes Jungtinėse Valstijose ir grįžo į tėvynę, kad kruopščiai patikrintų savo sveikatą, praneša televizijos kanalas "TV3".

  Meilutytė pastaruoju metu treniravosi Los Andžele su žinomu treneriu Davidu Salo.

  Paskutinį kartą ji dalyvavo didžiosiose varžybose praėjusių metų gruodį ir laimėjo sidabrą Pasaulio trumpojo plaukimo čempionate Kinijos Huangdžou mieste. Šiek tiek vėliau Meilutytė vėl buvo pripažinta geriausia metų sportininke šalyje.

  Taip pat žinoma, kad sportininkė atsisakė dalyvauti naujame komerciniame Plaukimo čempionų lygos turnyre, kuris startuoja šį pavasarį.

  Kas gi atsitiko su "auksine Lietuvos žuvele", kuriai po penkių dienų sukaks tik 22 metai? Televizijos kanalo "TV3" informacija su nuoroda į Lietuvos plaukimo federacijos vadovą Emilį Vaitkaitį, priežastis, dėl kurios Meilutytė nustojo treniruotis, —limfmazgių padidėjimas. Būtent dėl to ji nusprendė grįžti į Lietuvą ir nuodugniai pasitikrinti sveikatą.

  Dar šia tema

  Būsimoji čempionė Rūta Meilutytė mokėsi plaukti ne pirmo šviežumo baseine
  Mekas, Meilutytė, Bakas yra tarp 100 lietuvių, kurie bus įamžinti pašto ženkluose
  Rūta Meilutytė treniruosis JAV su treneriu Davidu Salo
  Auksinei Lietuvos žuvelei Rūtai Meilutytei šiandien sukanka 21-eri metai
  Tegai:
  plaukimas, Lietuva, Rūta Meilutytė

  Svarbiausios temos