07:46 2020 Sausio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1035
 • RUB68.1692
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  74

  Klaipėdiečiui tai buvo pirmoji darbo diena, kai jis nusprendė kartu su kroviniu į Lenkiją pergabenti ir kontrabandinius rūkalus

  VILNIUS, kovo 18 — Sputnik. Lietuvos muitininkai prieš pat Lenkijos sieną sustabdė vilkiką, kuriame aptiko 1,5 mln. eurų vertės cigarečių kontrabandą.

  Kovo 14 dienos rytą ties buvusiu Lazdijų pasienio kontrolės punktu Kauno teritorinės muitinės mobiliosios grupės pareigūnai sustabdė iš Lietuvos į Lenkiją važiavusį krovininį vilkiką MAN.

  Iki Lenkijos sienos tebuvo likę vos apie 100 metrų, kai klaipėdiečio G. B. vairuojamą vilkiką sustabdė muitininkai.

  Pastarieji jau turėjo muitinės kriminalistų perduotą informaciją patikrinti šį vilkiką, kurio vairuotojas jį sustabdžiusiems pareigūnams užtikrintai deklaravo į Lenkiją iš Lietuvos vežantis akustinių plokščių krovinį.

  Tačiau kruopščios patikros neprireikė — vos apžiūrėję vilkiko puspriekabėje sukrautas dėžes, muitininkai jose aptiko ne plokštes, o baltarusiškų cigarečių "Fest" kontrabandą.

  Iš viso buvo rasta 1056 dėžių su 475 tūkst. pakelių cigarečių, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais — 1 mln. 544 tūkst. eurų.

  Beje, vienoje Klaipėdos vežėjų įmonėje dirbančiam G. B. tai buvo pirmoji darbo diena, tad klausiamas pareigūnų jis iš pradžių net negalėjo tiksliai prisiminti savo darbovietės pavadinimo.

  MAN vairuotojas buvo sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Vairuotojui gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

  Dar šia tema

  Lietuvė kontrabandines cigaretes slėpė dujų balione
  Lietuvos muitininkai sulaikė automobilį — tikrą kontrabandos gabenimo "veteraną"
  Kauno rajone sulaikytas prabangus "BMW" su kanapių ir kokaino kontrabanda
  Tegai:
  kontrabanda

  Svarbiausios temos