20:22 2019 Birželio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1207
 • RUB71.7360
  Autobusas

  Patarimai, kaip keliauti į "Kino pavasarį" Vilniuje be spūsčių

  © Photo: facebook / SĮ „Susisiekimo paslaugos“
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (83)
  46 0 0

  Kad ilgai neieškotų automobilio stovėjimo vietos, vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami keliauti į festivalio renginius viešuoju transportu

  VILNIUS, kovo 20 — Sputnik. Kovo 21 — balandžio 4 dienomis festivalio "Kino pavasaris" metu Vilniuje bus parodyta daugiau nei 170 filmų, kad festivalio lankytojai nepavėluotų į kino seansą, o emocijos išliktų teigiamos, festivalio komanda dalijasi keletu patarimų, praneša SĮ "Susisiekimo paslaugos".

  "Kino pavasaris" yra lankomiausias kino įvykis Lietuvoje, tad nenuostabu, kad tenka ilgiau paieškoti automobilio stovėjimo vietos. Atsižvelgdami į augančius lankytojų srautus, kurių dauguma filmų žiūrėti atvyksta automobiliais, festivalio organizatoriai pataria rinktis ir kitas keliavimo į kino teatrus priemones — viešąjį transportą ar pavėžėjimo paslaugų platformą "Bolt".

  Atvykusieji automobiliu į pagrindinę festivalio vietą — "Forum Cinemas Vingis" — turės pasirinkimą statyti automobilį aikštelėje šalia kino teatro arba už kelių šimtų metrų prie prekybos centro esančioje didelėje automobilių stovėjimo aikštelėje, kurioje dvi valandas galima stovėti nemokamai.

  Į kiną — atsinaujinusiu sostinės viešuoju transportu

  Gyvenantiesiems be automobilio ar nemėgstantiesiems vairuoti galima rinktis iš kelių variantų. Pirmiausia — atsinaujinęs viešasis transportas, kuriuo festivalio lankytojai patogiai pasieks visas kino sales.

  Pasak SĮ "Susisiekimo paslaugos" direktorės Modestos Gusarovienės, savo kelionę į "Kino pavasarį" viešuoju transportu iš anksto galima greitai ir patogiai susiplanuoti naudojantis www.stops.lt, o mobiliuosiuose įrenginiuose — m.stops.lt.

  "Labai skatiname į "Kino pavasarį" keliauti viešuoju transportu, nes skubant į filmą mažiausiai norisi laiką gaišti spūstyse ar ieškant vietos aikštelėje. Autobusais ir troleibusais pasieksite visas festivalio vietas. Be to, tai puiki proga išbandyti atsinaujinusį Vilniaus viešąjį transportą — ypač jei nesate nuolatinis keleivis. Juk smagu ir patogu negalvojant apie vairavimą ir spūstis mėgautis pokalbiais prieš filmą ir po jo", — viešuoju transportu keliauti skatina Gusarovienė.

  Iki stotelės "Vingis", kuri yra vos už kelių žingsnių nuo kino teatro "Forum Cinemas Vingis", galima atvykti 21, 22, 23 maršrutų autobusais ir 4, 6, 12, 14 troleibusais.

  Iki stotelės "Šeškinės kalvos" šalia "Forum Cinemas Akropolis" — 5G, 7, 40, 48, 53, 56 maršrutų autobusais.

  "Skalviją" ir šalia esančią stotelę "Operos ir baleto teatras" galima pasiekti 43, 46, 52, 56 maršrutų autobusais ir 4, 10, 17 troleibusais.

  Pakeliui į kino teatrą "Pasaka" stotelę "Centro poliklinika" galima pasiekti 1G, 21, 53 maršrutų autobusais ir 1, 2, 6, 7, 12, 14, 20 troleibusais.

  Didžiausias Lietuvoje kino festivalis vyks 19 miestų. Kovo 21 dieną festivalis prasidės Vilniuje ir Kaune, o kovo 22 dieną — Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Jonavoje, Utenoje, Telšiuose, Tauragėje, Visagine, Gargžduose, Druskininkuose, Anykščiuose, Varėnoje, Šakiuose ir Birštone.

  Šiemet programą sudaro 170 filmų — 113 ilgametražių ir 57 trumpametražiai. Su pilnu filmų sąrašu galima susipažinti Vilniaus kino festivalio tinklalapyje.

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (83)

  Dar šia tema

  Estijoje filmams apie "sovietinę okupaciją" skirta daugiau nei milijonas eurų
  Fotografas metus filmavo Lietuvos naktinį dangų — video
  Restauruotas filmas "Riešutų duona" bus nemokamai rodomas 12-oje Lietuvos miestų
  "Netflix" serialo aktorius papasakojo, kaip stengėsi pabėgti iš Lietuvos
  Lietuviškas filmas gavo apdovanojimą Rusijos kino festivalyje "Laiškas žmogui"
  Vilniuje "BBC" filmuoja filmą apie Hitlerį
  Metas išduoti valstybės paslaptis: kuriamas filmas apie Grybauskaitę

  Svarbiausios temos