03:38 2020 Liepos 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1342
 • RUB80.0425
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  58

  Pasak sprendimą priėmusio policijos generalinio komisaro Lino Pernavo, darbuotojų sveikata visuomet buvo ir yra vienas svarbiausių prioritetų, todėl didelių ginčų dėl to nekilo

  VILNIUS, kovo 26 — Sputnik. Policijos departamentas priėmė sprendimą policijos įstaigų lėšomis apmokėti darbuotojų skiepus nuo tymų, skelbia Policijos departamento spaudos tarnyba.

  Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos, atsižvelgdamas į sergamumo tymais mastą ir siekdamas išvengti šios ligos protrūkio tarp policijos darbuotojų bei užtikrinti tinkamas ir saugias darbo sąlygas policijos sistemos darbuotojams, rekomenduoja savo darbuotojams infekciją valdyti skiepais. 

  Pasak sprendimą priėmusio policijos generalinio komisaro Lino Pernavo, darbuotojų sveikata visuomet buvo ir yra vienas svarbiausių prioritetų, todėl didelių ginčų dėl to nekilo.

  "Man, kaip vadovui, pirmiausia rūpi kiekvieno policijos darbuotojo sveikata, todėl kartu su komanda priėmėme šį sprendimą ir tikrai rasti lėšų pasirūpinti savo darbuotojas bei užtikrinti policijos paslaugų teikimą gyventojams", — sako policijos generalinis komisaras.

  Visiems policijos įstaigų darbuotojams, kuriems yra poreikis skiepytis nuo tymų, viena skiepų vakcina bus kompensuojama. Už skiepą policijos įstaigos darbuotojas sumokės savo lėšomis, tačiau pateikus prašymą ir kvitą, ši suma jam bus kompensuota. Šalies policijos įstaigų vadovai įpareigoti sudaryti sąlygas darbuotojams skiepytis. Tai bus savanoriškas kiekvieno policijos darbuotojo sprendimas.

  Viešėjęs Ukrainoje Seimo narys užsikrėtė tymais >>

  Toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro įspėjimą, kad Lietuvoje vis daugėja registruojamų tymų atvejų, liga toliau plinta tarp suaugusiųjų.

  Skiepai keliautojams
  © Sputnik /
  Skiepai keliautojams

  Dar šia tema

  Kauno apskrityje registruotas tymų atvejis
  Lietuvoje nustatyti šeši tymų atvejai, du iš susirgusių yra vaikai
  Šiais metais Lietuvoje buvo užregistruota apie 70 tymų atvejų
  Tegai:
  policija, tymai

  Svarbiausios temos