00:42 2019 Birželio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1207
 • RUB71.7360
  Policija, archyvinė nuotrauka

  Lietuvoje sulaikytas žmogžudyste įtariamas Latvijos gyventojas

  © Photo: Facebook / Andrius Kubilius
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  56 0 0

  Sučiuptam vyrui teks iš pradžių atsakyti už savo veiksmus Lietuvoje, o vėliau jis bus perduotas Latvijos teisėsaugai

  VILNIUS, kovo 30 — Sputnik. Šeštadienį Lietuvos policijos pareigūnai vijosi ir galiausiai pagavo Interpolo ieškomo Latvijos gyventojo, praneša LRT.

  Rytą Lietuvos policiją pasiekė žinia iš Interpolo Latvijos biuro apie tai, kad į Lietuvą galimai įvažiavo žmogžudyste įtariamas Latvijos gyventojas.

  Policijos departamento atstovas spaudai Ramūnas Matonis patvirtino, kad Lietuvos pareigūnams perduota žinia apie konkretų automobilį, kuriuo įtariamasis atvažiavo iš Latvijos į Lietuvą. Tada su Lietuvos sienos apsaugos tarnyba buvo peržiūrėta vaizdo kamerų užfiksuota medžiaga ir pastebėta, kad informacija pasitvirtino.

  "Pareigūnai pradėjo automobilio paiešką, nustatė galimą jo buvimo vietą, tai yra Trakų apylinkėse. Patrulis pastebėjo automobilį, važiuojantį nuo Trakų link Aukštadvario, pradėjo persekioti, automobilis nesustojo", — teigė Matonis.

  Anot jo, automobilį vairavęs įtariamasis už Aukštadvario sustojo, išlipo iš automobilio ir ėmė bėgti laukais, tačiau pareigūnams pavyko jį sučiupti.

  Pasak policijos atstovo, automobilyje rastas ginklas, kurį bėglys paliko. Šiuo metu asmuo uždarytas į areštinę. Latvijos gyventojui teks atsakyti už savo veiksmus Lietuvoje (bėgimas nuo pareigūnų, ginklo laikymas be leidimo). Vėliau asmuo bus perduotas Latvijos pareigūnams.

  Dar šia tema

  Lietuvoje sulaikytas prieš parą Latvijoje pavogtas automobilis
  Lietuvoje sulaikytas tarptautiniu mastu ieškotas verslininkas iš Rusijos
  Kauno oro uoste sulaikytas nusikaltimu Lietuvoje įtariamas latvis
  Tegai:
  žmogžužudystė, policija, Latvija, Lietuva

  Svarbiausios temos