11:09 2020 Birželio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1250
 • RUB77.8132
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  55

  Už tūkstančio eurų kyšį buvo siekiama išvengti administracinių nusižengimų tyrimo procedūrų bendrovės ir jos vadovo atžvilgiu

  VILNIUS, balandžio 2 — Sputnik. Kaune statybos darbus vykdančios mažosios bendrijos vadovas pripažintas kaltu dėl bandymo papirkti Lietuvos valstybinės darbo inspekcijos (VDI) Kauno teritorinio skyriaus inspektorių, praneša Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).

  Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos skyriaus prokuroras Kauno apylinkės teismui pateikė prašymą procesą užbaigti teismo baudžiamuoju įsakymu ir kaltais pripažinti Š. Š. bei juridinį asmenį, kuriam jis vadovavo.

  Teismas bendrovės vadovui skyrė aštuonių tūkstančių eurų (160  MGL) baudą. Mažajai bendrijai skirta 17 tūkstančių eurų (340 MGL) bauda. Taip pat teismas įpareigojo išieškoti iš Š. Š. tūkstantį eurų ir juos konfiskuoti.

  Šis nusikaltimas buvo atskleistas VDI Kauno teritorinio skyriaus inspektoriaus dėka, kuris pats kreipėsi į STT Kauno valdybą, pranešdamas apie bandymą papirkti. Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad už tūkstančio eurų kyšį buvo siekiama išvengti administracinių nusižengimų tyrimo procedūrų bendrovės ir jos vadovo atžvilgiu.

  Dar šia tema

  Maisto produktų inspektorei gresia iki 8 tūkst eurų bauda
  Noriu į armiją: jaunuolis mėgino papirkti karo mediką
  Kaip neblaivus vairuotojas bandė papirkti Kelių policijos pareigūnus
  Lietuvoje nustatytas korupcijos lygis viešųjų pirkimų konkursuose
  Tegai:
  kyšis, Lietuva, Kaunas

  Svarbiausios temos