21:47 2021 Kovo 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.2028
 • RUB88.6885
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  91

  Nuo šiol programėlę turintys vairuotojai gali patogiai atsiskaityti už automobilių stovėjimą ne tik Vilniuje, Klaipėdoje, bet ir Kaune

  VILNIUS, balandžio 3 — Sputnik. Vilniaus miesto savivaldybės įmonės "Susisiekimo paslaugos" mobilioji programėlė m.Parking pradeda veikti ir Kaune, praneša Vilniaus savivaldybė.

  Nuo šiol savo išmaniuosiuose telefonuose ją turintys vairuotojai patogiai atsiskaityti už automobilių stovėjimą vietine rinkliava apmokestintose vietose galės ir Kaune.

  "Tai patogu, nes išvykus iš Vilniaus ir lankantis Kaune ar Klaipėdoje nebereikia sukti galvos dėl mokėjimo už automobilio stovėjimą — užtenka išmaniajame telefone turėti vieną programėlę. Taip pat m.Parking yra papildoma alternatyva už automobilio stovėjimą atsiskaityti patiems kauniečiams ir klaipėdiečiams", — sako SĮ "Susisiekimo paslaugos" direktorė Modesta Gusarovienė.

  m.Parking paslauga Kaune galės naudotis visų trijų Lietuvoje mobiliojo ryšio paslaugas teikiančių operatorių vartotojai, statantys automobilius vietine rinkliava apmokestintose vietose šiame mieste. Programėlės dar neturintiems vairuotojams reikės parsisiųsti m.Parking, įvesti savo automobilio valstybinį numerį, pasirinkti miestą ir parkavimo zoną. Įvedus automobilio valstybinį numerį, jis susiejamas su vartotojo telefono numeriu ir rinkliava pridedama prie sąskaitos už mobilųjį ryšį.

  Vairuotojai, naudodamiesi m.Parking sistema, moka už automobilio stovėjimo laiką, patys pasirinkdami automobilio pastatymo pradžią ir pabaigą. Užsisakę mokamą automobilių stovėjimo paslaugą vairuotojai bet kada gali savo užsakymą nutraukti. Programėlės lange taip pat rodoma mokėtina suma, o sistema informuoja apie užsakytą paslaugą ir mokėtiną sumą siųsdama pranešimus.  

  "Išmaniuoju telefonu už automobilių stovėjimą Kaune atsiskaito dauguma vairuotojų, tad plečiame atsiskaitymo galimybių spektrą ir pristatome dar vieną išmanų mokėjimo būdą — m.Parking. Norime, kad atsiskaitymas už automobilio stovėjimą reikalautų kuo mažiau laiko ir pastangų, tad ši programėlė puikiai papildys jau esamą mokėjimo būdų sąrašą", — sako įstaigos "Parkavimas Kaune" direktorius Justas Limanauskas.

  Mokėjimo už automobilių stovėjimą sistemos diegimą Kaune įgyvendina SĮ "Susisiekimo paslaugos", pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį su biudžetine įstaiga "Parkavimas Kaune".

  Dar šia tema

  Kaunas prisijungė prie parkavimo "Kiss and Ride"
  Senamiestyje galima atsiskaityti už parkavimą, fiksuojant tikslų stovėjimo laiką
  Programėlė m.Parking startuoja Klaipėdoje
  Tegai:
  parkavimas, Kaunas

  Svarbiausios temos